Hanımlar 2 sorum var lutfen bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Hanımlar 2 sorum var lutfen bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar 2 sorum var lutfen bakın
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
A
Kızım 15 aylık bır aydır bızumle aynı odada yatmıyo gunduz uyudugu odada uyumak ıstıyordu bende odasını ayırdım yere 2 halı serdım kılım serdım yer yatagı yapıyorum ama yuvatlanıyo halının ustunde yatıyo hıc ustunu ortulu bırakmıyo gece ustunu ortuyom ama bazen uykuda kalıyom, genede ustu acık ve halıda yatıyo ,parkenın altında fayans var ,yanı onceden fayanstı sonradan ustune parke cekmısler soguk alıyormudur acaba ,ve bu kac gundur cok kotu pişik olmus krem suruyom sureklı yıkıyom poposunu ama gecmıyo kabugu soyuluyo artık sogukmu aldı doktora gotutmeme gerek varmı ılk defa bu kadar kotu oldu
blam dalin in markası var pişik kremi 8.kardesim daha 1 yasinda oda bakımda pişik olmuştu onu 3 gün boyunca kullandim kardeşimin şimdi birseyi kalmadı 1.konuyada gelirsek benim baktım kardeşimde üstü açık yatiyor kendisini yataktan atıyor yatağının kenarlarına minder koy ablam ben öyle yapiyorum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tessekur
A

blam dalin in markası var pişik kremi 8.kardesim daha 1 yasinda oda bakımda pişik olmuştu onu 3 gün boyunca kullandim kardeşimin şimdi birseyi kalmadı 1.konuyada gelirsek benim baktım kardeşimde üstü açık yatiyor kendisini yataktan atıyor yatağının kenarlarına minder koy ablam ben öyle yapiyorum
Ederım canım pişigi gectı sukur ,yatagıda dedıgın gıbı yapıyom bıde tulum gıydıryom

Tüm sayfalar yüklendi.