Hanımlar acil sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya33 tarafından oluşturulan Hanımlar acil sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,224 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar acil sorum var
Konbuyu başlatan Derya33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim sorma ilk başlarda da aynıydı şimdi de ayni 10 yıl oldu biz evleneli bosanmamiz için elinden geleni yaptı ama oğlu her ne kadar anne tarafini tutsada bırakmadı colugum cocugum var diye şimdi 4 uncuye gebeyim hala bir bahane bisyler demesi yok mu çıldırıyorum geçenlerde gittik köye allahdan 1 saat lik mesafe var aramızda da pek gorusmuyoruz yani 1 günlüğüne gidip geliyoruz zaten oğlu varken kuzu gibi oğlu olmadığı yerde burnumdan getiriyo
Bosandırınca eline ne gececekse ogluda annesinin agzına bakacaktın ne diye evlendin sıfır ogluların ısı gorulsun diye evlendırmelerıne cok sinir oluyorum Allah yardımcın olsun Isın ıcınde cocuk olunca cok farklı oluyor tabi

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bosandırınca eline ne gececekse ogluda annesinin agzına bakacaktın ne diye evlendin sıfır ogluların ısı gorulsun diye evlendırmelerıne cok sinir oluyorum Allah yardımcın olsun Isın ıcınde cocuk olunca cok farklı oluyor tabi
Hayır bide severek evlenmiş olsak da dese ki oğlum sevdi aldı ben seni istemiyodum dese de icim yanmasa bari görücü usulü oldu evliliğimiz bide yani

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendi huzuru yoksa sizinkini bozmaya calısıyor demekkı canım genelde huzuru olmayan huzur bozmaya calısır ya Allahdan cok gormuyormussun yoksa omur boyu cekılmez
Aynen canim valla kendi de kocasıyla çok kavgalı kızları da aynı şekilde mutlu değiller kaynimda eşiyle sıkıntılı bir biz iyiyiz maşallah ama kiskancligindan her şeye burnunu sokuyo 4 yıl önce oğlumu dogurdugumda hastaneye kalmaya geldi ilk defa yanima onume yemek koyyodu bak yeminle yemiyorum canim istemiyo dediğimde zik kim ye diye kendi önüne çekip yiyodu ben hastaneden çıkana kadar yedi icti yattı çıkış yaptım hastaneden oğluna kendini bir acindiriyo çok yoruldum şöyle böyle diye nasıl sinir oldum varya

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim valla kendi de kocasıyla çok kavgalı kızları da aynı şekilde mutlu değiller kaynimda eşiyle sıkıntılı bir biz iyiyiz maşallah ama kiskancligindan her şeye burnunu sokuyo 4 yıl önce oğlumu dogurdugumda hastaneye kalmaya geldi ilk defa yanima onume yemek koyyodu bak yeminle yemiyorum canim istemiyo dediğimde zik kim ye diye kendi önüne çekip yiyodu ben hastaneden çıkana kadar yedi icti yattı çıkış yaptım hastaneden oğluna kendini bir acindiriyo çok yoruldum şöyle böyle diye nasıl sinir oldum varya
Zıkkım mı kendi yesin vızdansız Allah goruyor nasıl olsa oglu gormesede

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zıkkım mı kendi yesin vızdansız Allah goruyor nasıl olsa oglu gormesede
Aynen öyle ben onu allah a havale ettim şimdi de gelip 40 in çıkana kadar kalacam dedi bende dedim ben kendi kendime bakarım sana ihtiyacım yok dedim eşime de dedim çocuklara ben hastaneden çıkana kadar baksın ertesi gün gitsin evine istemiyorum dedim anlayışla karşıladı esimde tamam ben hallederim dedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
😁Allahhhh onlari bizim elimizden dunya alamaz Şaban demesin kıtır kıtır keserim kuş başi yaparim😁🤣
Haha aynen canım elimde kalır valla 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm ya çok sağol görünürm inşallah 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣
Ne yaptın canım nasıl oldun gittin mi dra?

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhbaa hanımlar hamile deilm dün eşimle birlikte olduk daha sonrasında vajimda bı yanma hissettim sabah çogalmişti bu akşam tekrr birlikte olduk ve canm çok yandı ve üstelik azıcık kanama da oldu neden acaba
Enfeksiyon vardır Dr görün adet dönemi de yaklaşmış olabilir yine mikrop kapma olasılığın çok fazla dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.