Hanımlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Hanımlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,160 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar acil
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 8 haftalik hamileyim migde bulantim cok oldugu icin dayanamadim hastaneye gittim serum taktilar kan tahlili de verdim doktor kanın sıvısız kalmıs dedi kızdı bu boyle olmaz diye 2. Serumu takti ama ben hala bisey yiyip icemiyorum direk kusuyorum napmam lazim korkuyorum bebege bisey olurmu

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin. Düzenli beslenmelisin cnm yemelisn içmelisin ki bebekte gelişsin

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 8 haftalik hamileyim migde bulantim cok oldugu icin dayanamadim hastaneye gittim serum taktilar kan tahlili de verdim doktor kanın sıvısız kalmıs dedi kızdı bu boyle olmaz diye 2. Serumu takti ama ben hala bisey yiyip icemiyorum direk kusuyorum napmam lazim korkuyorum bebege bisey olurmu
Cook gecmis olsun canim benimde cok bulantim oluyordu doktoruma dedim ilac verdi onunda biraz faydasini gordum tuzlu tursu iyi geliyor aşırıya kacmamak kaydiyla tuzlu yiyince su icme hisside oluyor yani tuzlu seyler ye kraker salata yemeye calis az az ye sık sık ye canim tuzlu kabak cekirdegi de iyi geliyor dene bence

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım aynen valla bende senin halindeyim 9 haftalik hamileyim mide bulantısı baş ağrısı çok kötü ya rabbim sifa versin inşallah

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm
Canm bnde öyleydim kustuktan sonrada bidaha ye bol bol su iç bebeğin için

Ş

Şirin

Guest
Bende de başlarda aynı durum vardı.doktorum mide bulantısı için hap verdi.yiyecek olarak çok zorlama kendini bebek senden aliyo zaten ama şu çok önemli doktorum bana pipetle az az icmemi önerdi.icine biseyler koyarak tatlandir suyunu öyle zamanla icebiliyorsun

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Bende de başlarda aynı durum vardı.doktorum mide bulantısı için hap verdi.yiyecek olarak çok zorlama kendini bebek senden aliyo zaten ama şu çok önemli doktorum bana pipetle az az icmemi önerdi.icine biseyler koyarak tatlandir suyunu öyle zamanla icebiliyorsun
Tesekkur ederim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insallah denicem sagol canimm

Canm

Canm bnde öyleydim kustuktan sonrada bidaha ye bol bol su iç bebeğin için
Ah bi icebilsem abla

Geçmiş olsun canım aynen valla bende senin halindeyim 9 haftalik hamileyim mide bulantısı baş ağrısı çok kötü ya rabbim sifa versin inşallah
Insallah canim

Ö

Özge G. T.

Guest
Bulantı için taze zencefil çayı yapıyordum sabahları, daha da artınca ilaca başladım aşamadığım zamanlar kullanıyorum. Kraker, beyaz leblebi bunları zor da olsa her sabah ağzına atınca geçiyor. 16. Haftadayım bulantılar hala hız kesmeden devam :)Hiç değilse bir tuhaflık olmadığına delalet ediyorum :)

Merhabalar 8 haftalik hamileyim migde bulantim cok oldugu icin dayanamadim hastaneye gittim serum taktilar kan tahlili de verdim doktor kanın sıvısız kalmıs dedi kızdı bu boyle olmaz diye 2. Serumu takti ama ben hala bisey yiyip icemiyorum direk kusuyorum napmam lazim korkuyorum bebege bisey

Merhabalar 8 haftalik hamileyim migde bulantim cok oldugu icin dayanamadim hastaneye gittim serum taktilar kan tahlili de verdim doktor kanın sıvısız kalmıs dedi kızdı bu boyle olmaz diye 2. Serumu takti ama ben hala bisey yiyip icemiyorum direk kusuyorum napmam lazim korkuyorum bebege bisey

Son düzenleme:

Büşra68

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun sağ salim kucağınıza alın inşallah bi an önce geçer inşallah bulantılarıniz biz 25+3 olduk hagla devam bulantılarımiz

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Cook gecmis olsun canim benimde cok bulantim oluyordu doktoruma dedim ilac verdi onunda biraz faydasini gordum tuzlu tursu iyi geliyor aşırıya kacmamak kaydiyla tuzlu yiyince su icme hisside oluyor yani tuzlu seyler ye kraker salata yemeye calis az az ye sık sık ye canim tuzlu kabak cekirdegi de iyi geliyor dene ben

Cok zor allah yardimcimiz olsun insallah o kadar surmez bulantim cok zor dayaniyorum cunku

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar