Hanımlar alakasız bir soru ama yardım eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya33 tarafından oluşturulan Hanımlar alakasız bir soru ama yardım eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,506 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar alakasız bir soru ama yardım eder misiniz
Konbuyu başlatan Derya33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya33

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
Benimde alt bölümü baya bi genişti ama yaptım benimkileri ben kendim yapıyorum elbise Etek gömlek ne olursa fark etmez neresinde sorun varsa kendime göre yapıyorum siz yapamazsanızda bi terziciye götürün zaten onların yanında kumaşlar var ona yakıştırdığınız bi kumaşı seçin aşağı kısmına pervaz yapsın
Yinede karar sizin siz bilirsiniz ben sadece fikrimi dedim ben hiç bişeyde tereddüt lü kalmam biliyorumki bana olmasada kendime uygun hale getire biliyorum İnternet ten sipariş ettiklerim
Dediğim gibi yapa bilirseniz yada yaptıra bilirseniz allın kendi kararınız
Teşekkürler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ben netten sipariş verince bi iki tane veriyorum deniyorum hangisi aklıma yatarsa diğerini iade ediyorum sende öyle yap tabi site güvenilirse
Trendyol

Valla ben netten sipariş verince bi iki tane veriyorum deniyorum hangisi aklıma yatarsa diğerini iade ediyorum sende öyle yap tabi site güvenilirse
Trendyol
Mezura yada metre yok mu ölç canım 😊ben bazen öyle yapıyorum Maşallah boyun da bayağı uzun ben çok uzun olur mu diye ölçüyorm tabj 😀
Haklısın valla

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bn bir elbise almak istiyorum tesettürlü bir bayanim ama beğendiğim elbise 144 cm ama bnm boyum 1.72 bana kısa gelirmi sizde bedenim de 44
İndirimde elbise yardım edin 😊arkadaşlar
Sitede deneyen bayanların boyu genelde yazıyor bakarsın sana yakın mı ama tahmini ucu ucuna olur bilekleri açıkta kalma ihtimali olabilir

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
Moda Merve ama trendyoldan geleck

Benim boyum 1.76 140 cm tam oluyor.Elbise uzun bile gelebilir canım gercekten 144 ise tabi
Teşekkürler cnm

Benim boyum 1.76 140 cm tam oluyor.Elbise uzun bile gelebilir canım gercekten 144 ise tabi
Teşekkürler cnm

Teşekkürler cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar