Sorum var Hanımlar aramızda galiba erkek var🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Hanımlar aramızda galiba erkek var🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,059 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar aramızda galiba erkek var🤔
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sabah sabah nasil sesli güldüm ama ya 🤣🤣🤣🤣
🤣🤣😂Eşim iş yerinde sürekli tablo saat vazo peçetelik telefon tutacağı gibi şeyler yapıp getiriyor eve bide kılıç yapmış canımı sıkma bak deşerim seni diyom ha bide o demirden şeyi dört parmağa takılan varya neydi ya onun adı onunla birine yumruk atsam zaten orda ölür

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok çok artık gına geldi bana
Allah'ım sana sabır dayanma gücü vermiş gecrekten nereye kadar bir yerden sonra yani patlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣😂Eşim iş yerinde sürekli tablo saat vazo peçetelik telefon tutacağı gibi şeyler yapıp getiriyor eve bide kılıç yapmış canımı sıkma bak deşerim seni diyom ha bide o demirden şeyi dört parmağa takılan varya neydi ya onun adı onunla birine yumruk atsam zaten orda ölür
Hahahah kuzum dışarı çıkınca bir sürü pislik var

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha 😂😂

Dün beyinsizin biri illa annaler mi yazıyor babalar da yazabilir mi demiş kuzum da bende direk uyuyeyi yasakladim uygulamadan sanki kendi doğuracak eşi yeeine 🤦🏻‍♀️

Admin admin bize değil admine seslen 😂😂

Ay yok artık 🤦🏻‍♀️

Valla nefret ediyorum nefret öyle insanlardan benim kayınbaba da bir iş yaparken öküzün trene baktığı gibi bakar artık evde iş yapmak bile gelmiyor içimden o denli rahatsız oluyorum 🤦🏻‍♀️
E canım sen iş yaparken çıksın gitsin dışarda dolaşsın düşüncesiz herhalde sizde niye kalıyo evi yokmu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım sana sabır dayanma gücü vermiş gecrekten nereye kadar bir yerden sonra yani patlar

Hahahah kuzum dışarı çıkınca bir sürü pislik var
Bana baya vermiş onu anlıyorum 😂😂 halbuki bu kadar sabırlı değilim ama eşim için katlanıyor um o benim ailem dediğim gibi kötü davranmıyor ama benim ailemde 3 ayda 1 gelir 1 hafta durup gider yani belki daha uzun sürede gelir ki ailem eşime böyle kötü davranmaz 🤦🏻‍♀️

E canım sen iş yaparken çıksın gitsin dışarda dolaşsın düşüncesiz herhalde sizde niye kalıyo evi yokmu
Evi olmaz mı evi var artj evi geçtim bizde gel kal diye bir ablası da var ama yok 🤦🏻‍♀️ düşünce onda ne gezer kuzum adam ben iş yaparken oğluma bakmıyor geçen çocuk ağlıyor Onu kuxgaima alıp supurdum her yeri ver kızım yok ama eve 3sim geldi mi Kayra da Kayra dün bilerej vermedim ona 🤦🏻‍♀️eşim gelse bile sonra gel dedecigim dedi eşim varken bende dedim sabhatan beri dedesi almadığı için çocuğu kucağına gelmek istemiyor diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar