Hanımlar bakar mısınız Çok ağrım oluyor bilgisi olan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Hanımlar bakar mısınız Çok ağrım oluyor bilgisi olan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,339 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar bakar mısınız Çok ağrım oluyor bilgisi olan varmı
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miraçınannesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Tek değilmişim yani ama inşallah korkulacak bişe değildir canım. Biraz bu gibi şeyler olduğu zaman korkuyorum tedirgin oluyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende mi doktora söylemedin canım
İnsan ister istemez korkuyor tabi canım, bide öncekilerde bu denli ağrı sancı yaşamadım öyle olunca daha bi tedirgin ediyor insanı. İnşallah değildir bakalım ne diyecek dr

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Evet genelde kasıklarımın orda duruyor
Bende senin gibiyim canm hep kasıklarımda yarim saat yürüyemiyorum kasıklarıma çok baskı yapıyor belim acayip bi şekilde ağrı oluyor dün gittim doktora progestan iğne ve fitil verdi iki tane erken doğum riski yok ama başı aşağı erken dönmüş belli olmaz baskı yaptıkça kanala girebilir dedi bilmiyorum artk nasl olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiyim canm hep kasıklarımda yarim saat yürüyemiyorum kasıklarıma çok baskı yapıyor belim acayip bi şekilde ağrı oluyor dün gittim doktora progestan iğne ve fitil verdi iki tane erken doğum riski yok ama başı aşağı erken dönmüş belli olmaz baskı yaptıkça kanala girebilir dedi bilmiyorum artk nasl olur
Kaç haftalık bebeğin canım

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy inşallah olmaz yaa korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar