Hanımlar bir derdim var yardımcı olur musunuz ki bana?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ceydasonmz tarafından oluşturulan Hanımlar bir derdim var yardımcı olur musunuz ki bana? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,394 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hanımlar bir derdim var yardımcı olur musunuz ki bana?
Konbuyu başlatan ceydasonmz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceydasonmz

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım çok haklısın valla yemin ederse hastane inanıcam gibi 😅 4 ay oldu yaşayalı yanlış bilgilendirme yapmışım... Akşamları oluyor sadece şişlik bir şey oynuyor karın bölgem de kımıl kımıl.. Şüphelendim bir sorayım dedim mazur görün lütfen bilgisini 🤦‍♀️
Bebek öyle birden bire kipirdayivermiyor. 😄😄 Her kimildamayi bebek zannedersen işin var

ceydasonmz

Kayıtlı Üye
rank
Bu kadar ay sonra bu kadar testten sonra hamile cikarsan literature girersin valla 🤣 hicbir belirti yasamadan hic kanda cikmadan nasil gebe kaldi diye incelemeler yaoarlar ustunde cok korkmussun anlasilan hamile kalmaktan ama icin rahat olsun hamile cikmazsin artik kafandan at bu dusunceyi git bir tane test al yap tek cizgiyi gör ondan sonra hic endisen kalmaz
Haklısın kuzum alayım yapayım ben bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek öyle birden bire kipirdayivermiyor. 😄😄 Her kimildamayi bebek zannedersen işin var
Gazdır değil mi ya sonuçlar kesindir

CahiL
Şaka mı yapıyorsun? Bu kadar cahillik de fazla bence.

Şaka mı yapıyorsun? Bu kadar cahillik de fazla bence.
Cahillikle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum hanımefendi. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp cinsel eğitim okullarda verilmiyor tecrübeli bayanlara sormak hata değil

Gebelik değil CNm maalesef 😔
Anladım kuzum teşekkür ederim yorumun için

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar. Gebelik ile alakalı postu tekrarlıyorum özür dileyerek. 3 buçok ay önce yaşamıştım ilişkimi. Son verdiğim kan testi ilişkiden sonra 110 gün sonra idi. Sonuç <0,5 çıktı. Ancak gözlemlediğim kadarıyla özellikle akşamları yemekten sonra karnımda bir şişlik oluyor bir kımıldanma, huzursuzluk hissediyorum. Sabah kalkıyorum dümdüz olmuş. Bunın sebebi gebelik midir yoksa gaz mıdır?
Gaz problemi olabilir mi canim eğer kan testi yaptirdiysan ve negatif ise bence gaz sorunu olabilir canim

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın kuzum alayım yapayım ben bence

Gazdır değil mi ya sonuçlar kesindir

CahiL

Cahillikle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum hanımefendi. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp cinsel eğitim okullarda verilmiyor tecrübeli bayanlara sormak hata değil

Anladım kuzum teşekkür ederim yorumun için
Gazdır o gazdır. Bebek taa 16. Hafta da falan hareket ediyor. Hissettiğim hareket gaz o kesin

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar. Gebelik ile alakalı postu tekrarlıyorum özür dileyerek. 3 buçok ay önce yaşamıştım ilişkimi. Son verdiğim kan testi ilişkiden sonra 110 gün sonra idi. Sonuç <0,5 çıktı. Ancak gözlemlediğim kadarıyla özellikle akşamları yemekten sonra karnımda bir şişlik oluyor bir kımıldanma, huzursuzluk hissediyorum. Sabah kalkıyorum dümdüz olmuş. Bunın sebebi gebelik midir yoksa gaz mıdır?
Canım sen çok korkmussun anlaşılan ama artık için rahat etsin bunca zaman sonra daha artık çıkmaz endişeni anlıyorum ama için rahat olsun artık gazda karnimizda gezer kımıl kımıl oynar ama bebek öyle değil artık sakinleş nolurr😁

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım büyük ihtimalle gaz dır

ceydasonmz

Kayıtlı Üye
rank
Gaz problemi olabilir mi canim eğer kan testi yaptirdiysan ve negatif ise bence gaz sorunu olabilir canim
Kan testi yaptırdım 3 buçuk ay sonra ama canım son yaptırdığım kan testi e nabız da referans dışı gözüküyor. Referans aralığı <5 sonuç <0,5 mIU/mL ve kritik değer yazıyor nedendir bilmem. Doktorum negatif tekrar etmene gerek yok testi demişti

Tüm sayfalar yüklendi.