Hanimlar noollurr cevap verin!!😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Hanimlar noollurr cevap verin!!😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,253 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hanimlar noollurr cevap verin!!😔
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım hakkında hayırlısı artık ama kan testi ver sen emin ol yinede
Pazartesi gidip vercem canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle bişey varsa bile lütfen aldırma akilinizdan bile geçmesin zaten günah bi de sana emanet verilen can . Nasıl kıyarsın Allah tan hayırlısını kolayını işte❤️
Rabbim bana ve benm gibilere yardm etsin ..

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 96 gunluk bebegim var ozur dileyerek soruyorum yoksa kafayi yicem ,esimle iki ay boyunca hic afedersiniz iliskiye girmedik ama 40 kim ciktiktan sonra surtunme yoluyla yakinlastik iki ay sonrada toplasam 4 kere anca iliskiye girdik ama prezervatif kullandi esim iliskiye girmeden once kondomu hep kontrol ettim yirtik varmi diye bittikten sonreda kontrol ettik patlamismi diye ne yirtik nede patlama vardi ,ama 3 gundur surekli midem bulaniyo elim ayagim titriyo halsizim dunde ishal basladi ama aksama bagirsaklarim duzeldi ama bu mide bulantim bi saat dursa tekrar basliyo ayni gebelikteki gibi bulanti ve o agiz tadinin bozuklugu var hamilemiyim acaba bunu yasayan varmi,ilk dogumumda da 3 ay sonra bole bulandi ama bu kadar kotu ve uzun degildi peşine adet gordum ,ama bu cok farkli cok korkuyom zaten doumda az kalsin öluyodum kanimda pihtilasma vardi cok sıkıntilar yasadim hic hazir degilim ,gebeysem aldirsam gunahi buyuk mu ,vede gebelikte 9 ay boyunca mide yanmasi ve assiri bulanti cekiyorum hep ilac kullanmak zorunda kaliyorum ,acikcasi hayatim boyunca artik hamile kalmak istemiyom ne yapicam ,bole bulanti semptomlari yasayipta hamile olmayan varmi cok uzun oldu k.bakmayin 😔😔
Hamilelikten sonraki hormonlardır adet olmadığın içindir normalde bikaç gün gecikse rahatsız ediyo mideyi falan korkma bence bi kan testi ver için rahat etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar