Sorum var Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,939 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar resimli atıyorum ona göre bakın 🙏🏻
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
ben aldim bir kutu prezervatif ama siprely taktigim icin kaldi ķullanmadim hic ağzini bilw açmadim napcam diye düşunup duruyom atsam atamiyorum kıyamiyorum
Eczanede sarı kutuda olanlar var onlar iyi bence ben doğumdan sonra aldıracam eşime ya da şimdiden aldirayim malum fiyatlar kıpır kıpır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az önce oldum yol gecikmedi
iyi iyi cok sevindim adina

Az önce oldum yol gecikmedi
iyi iyi cok sevindim adina

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Henüz olmadim

Nasıl yani.adet olacam gibi mi hissediyorsunjz

Nasıl yani.adet olacam gibi mi hissediyorsunjz
Evet banada aynisi olmustu 6 ay adet olmadim dogumdan sonra benimde böyle olmustu sonra adet oldum ..bilmiyorum belkide olmazsin hayırlısı olsun benim yerleşme kanamam koyu kahverengiydi ve çok azdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar kaç gündür böyle hafif hafif kaşlarımın üstünden beri bi baş ağrım var yüzümde sivilce çıkmaz normalde benim iki üç tane ufak sivilce çıktı sürekli acıkma hissi var dün gece böyle bi anda vücudumu ateş bastı nefes alamıyorum o derece karnımın alt kısmı hafif ağrıyor 5,5 aydır hasta olmuyorum zaten bugünde pazar eczanede kapalı rengi açık olunca korktum açıkçası yerleşme kanaması da olabilir diye inşallah adet olmuşumdur🥺🥺🥺
Ekli dosyayı görüntüle 2805
Canım adet oldun mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar