Hanimlar size bi sorum olucakti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Hanimlar size bi sorum olucakti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,106 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hanimlar size bi sorum olucakti
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi yine dicekler dikkat çekmek için diyo diye gerçekten yalniş düşünüyorsunuz😒😏 soruma geleyim benim 14 aylik oğlum var🥰 doğuştan böbreğinde taş var hastaneye gidip geliyoruz hep ben süt vermek istiyorum oğluma ama kaynanam böbrek taşını büyütür diyo unuttum doktorada demedim bi daha kontrolümüzde şubatta acaba bi bilgisi olan varmi ben bugün bi delilik yapıp verdim ama içimde rahat değil😔

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Şimdi yine dicekler dikkat çekmek için diyo diye gerçekten yalniş düşünüyorsunuz😒😏 soruma geleyim benim 14 aylik oğlum var🥰 doğuştan böbreğinde taş var hastaneye gidip geliyoruz hep ben süt vermek istiyorum oğluma ama kaynanam böbrek taşını büyütür diyo unuttum doktorada demedim bi daha kontrolümüzde şubatta acaba bi bilgisi olan varmi ben bugün bi delilik yapıp verdim ama içimde rahat değil😔
Kimse sana ilgi çekmek için birşey demedi laf söylemene gerektiren birşey yok arkadaşım asenayla ben yorum yapmıştık sana @Asena.ase ismimizle hitap edip diyebilirsin zaten sadece tuhaf geldi bize burada böyle bir durum olunca suphelendik burada çok olaylar oluyor o kadar...

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 9 yaşından beri vardı baharat ve süt ürünleri yoğurt vs önermiyolardı özellikle yoğurdun suyu daha çok azdırır iyi gelmez diyorlardı ama şükür bi kaç senedir sancım yok

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Kimse sana ilgi çekmek için birşey demedi laf söylemene gerektiren birşey yok arkadaşım asenayla ben yorum yapmıştık sana @Asena.ase ismimizle hitap edip diyebilirsin zaten sadece tuhaf geldi bize burada böyle bir durum olunca suphelendik burada çok olaylar oluyor o kadar...
Sence dalga geçilecek konularmi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 9 yaşından beri vardı baharat ve süt ürünleri yoğurt vs önermiyolardı özellikle yoğurdun suyu daha çok azdırır iyi gelmez diyorlardı ama şükür bi kaç senedir sancım yok
Böbrek taşı ağrısı çok kötü bi ben bilirim bi Allah kaç sene ne çektim valla Allah düşmanımın başına vermesin

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep yoğurt ekmek veriyorum cnm ama kontrole gittiğimizde demiyo büyümüş falan küçük ama böbreğe yapışıkmış ya

Tüm sayfalar yüklendi.