Sorum var Harçlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Harçlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,570 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Harçlık
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Valla o bundan sonra görecek bana da sabah dedi sen paradan başka bir şey sevmezsin ihtiyacım oldukça cebinden alacam bana çalışıyor versin bi zahmet artık böyle
Para konusunda ben de çok atışıyoruz şimdi çocuğun oldu elime para giriyor yani aslında biraz da benim suçum ben alıştırdım hep cimrileşti banada diyir çok paracisin bende oğluma verilen paralari harcıyorum artik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne lazımsa istediğim zaman alıyorum canım bana ait kartim var bazen eşim çok harcama yapmasın diye bütün parayı benim hesaba atar bende dikkatli harcarim tabi öyle boş yere harcama yapmıyorum bana çocuklara neye ihtiyacımız varsa alıyoruz çok şükür eşim bu konuda anlayışlı tek kelime ederse de ağzını yırtarım 🤣🤣🤣
Yırtarıma güldüm 🤣🤣

Son düzenleme:

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Hayretle okudum mesjlari benim eşim kolay kolay para koklatmiyor herşeyi mi alir eksik etmez bana harçlık vermez kavga gürültü alırım para diyer turlu zırnık koklatmiyor para dedim mi gözleri açılıyor istedim mi ben para göz oluyorum bur daki arkadaşların şansı banada vursun
olmaz mi benim babam da öyle evin hiçbir şeyini eksik etmez istediğinden ikişer üçer alır ama anneme harçlık vermez daha niceleri var ben o konu da şanslıyım şükür

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bütün gün iki çocuk bakıyorum çamaşır ütü yemek bulaşık temizlik maaş yok tatil yok ee bide üstüne harcadığım paranın hesabınımi vereceğim 🤩🤩
Ahahahaha bende eşime ilk başta böyle dedim biliyor musun zaten evin eksipini kadın bilir ben parayı getireyim nereye harcaarsan harca dedi hala da öyle sağolsun 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Önceden benimde öyleydi canım kendine harçlık alıp bütün maaşını bana verirdi sonradan güzel fitne fesat yaptilar maaşı onda bana ek kart çıkardi cüzdanımada bittikce para koyar😂😂
Aman bir bitmiyorlar araya çomak sokmasalar olmaz allahtan eşimi dolduran biri yok ben kimseyede kolay koşay demem eşim her maaşını bana veriyor diye bir kendinannem bilir onun ailesine asla söylemem varsınlar eşimde bilsinler parayı 😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok merak ediyorum eşlerinizden ne sıklıkla harçlık alıyorsunuz belki biraz özele giriyor ama merak ettim mazur görün lütfen
Benim eşimin ailesi biraz geri kafalı olduğu için kadına para gerek yoktur ne lazımsa erkek alır diye oysa benim eltilerimin elinde cüzdan bana gelince sen herşey aliyon hep boş yere masraf yapiyon para biriktirmiyorsunuz bende tepki gösterince çok batiyorsa gider çalışırım diyince eşim yedek kartını verdi para lazım olursa atıyor 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar