Sorum var Harçlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Harçlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,601 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Harçlık
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hayretle okudum mesjlari benim eşim kolay kolay para koklatmiyor herşeyi mi alir eksik etmez bana harçlık vermez kavga gürültü alırım para diyer turlu zırnık koklatmiyor para dedim mi gözleri açılıyor istedim mi ben para göz oluyorum bur daki arkadaşların şansı banada vursun
Benim eşimde aynı canim malesef

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
B
Bende kavga gürültü alıyorum insan gibi varmıyorsa hayvan gibi kavga edip aliyorum💁🏻‍♀️😬😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

iyi yspiyom canimm
Ben bir şeyi merak ediyorum benim bir tanıdığım var hem düğün borçları var hem eşimin işleri kesat diyor bide üstüne üstlük depremzede dahası kirada oturuyor her gün bir şeyler sipariş ediyor oğluna herşeyi alıyor mutfak eşyası alıyor bana atıyor bide kıskanç bir insan değilim ama modum düşüyor ben de bazen onun gibi olsaydım diye düşünüyorum ben olsam onun bana yaptığını yapmam ben ona açık açık benim herşeyi almaya gücüm yok dememe rağmen kadın habire bana aldıklarıni atıyor ne kadar tuttuğunu atıyor görgüsüzlük mü düşüncesizlik mi çözemedim bazen acaba kocasına baskı mı yapıyor diye düşünüyorum bazen diyor eşim bunu al şunu al diyor bence yalan konuşuyor artı eşinin ailesi adamın arkasında değil bunlara gökten mi yağıyor acaba

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim
Ben bir şeyi merak ediyorum benim bir tanıdığım var hem düğün borçları var hem eşimin işleri kesat diyor bide üstüne üstlük depremzede dahası kirada oturuyor her gün bir şeyler sipariş ediyor oğluna herşeyi alıyor mutfak eşyası alıyor bana atıyor bide kıskanç bir insan değilim ama modum düşüyor ben de bazen onun gibi olsaydım diye düşünüyorum ben olsam onun bana yaptığını yapmam ben ona açık açık benim herşeyi almaya gücüm yok dememe rağmen kadın habire bana aldıklarıni atıyor ne kadar tuttuğunu atıyor görgüsüzlük mü düşüncesizlik mi çözemedim bazen acaba kocasına baskı mı yapıyor diye düşünüyorum bazen diyor eşim bunu al şunu al diyor bence yalan konuşuyor artı eşinin ailesi adamın arkasında değil bunlara gökten mi yağıyor acaba
Böyle görgüsüz insan çok canim sende dile getirme gücüm yok diye sen onu kıskanmıyor olabilirsin ama o sana nasıl bir niyet beslediğini bilemezsin Bazı kadınlar gerçekten de kocalarını düşünmüyorlar Yani bu para vermeme tek senin eşin değil Mesela benim en büyük eltimin kocası karısına hayatta Zırnık koklatmaz ne üstüne alır Ne evinin bir eksiğini alır Ama bir gün olsun Dile getirdiğini de hatırlamam eltimin diğer eltim ise evinin eksiğini kendi üstü başını her şeyini alır yani hesabı kitabı kadının elindedir Ben mesela eve ne kadar para girer ne kadar çıkar hayatta Bilmem Eşim de söylemez ama bana her şeyimi alır yani Farklı farklı kocalar var Canım canını sıkma

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
canım sen başkalarını boşver durumun olmadığını falan söyleme sana dost olsa bu şekilde davranmaz çizgini çiz ilerisine geçirme. Sana şunu aldım bunu aldım vs. diye bişey atarsa beğenmediğini güzel olmadığını vs. dile getir daha atmaz sende kurtulursun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hayretle okudum mesjlari benim eşim kolay kolay para koklatmiyor herşeyi mi alir eksik etmez bana harçlık vermez kavga gürültü alırım para diyer turlu zırnık koklatmiyor para dedim mi gözleri açılıyor istedim mi ben para göz oluyorum bur daki arkadaşların şansı banada vursun
Benim kocamda öyleydi 5 kuruş koklaymazdı sürekli kendine ve ailesine harcardı. Ben istesede istemesede kendime kredi kartı çıkarttım şimdi paşa paşa ödemek zorunda

Tüm sayfalar yüklendi.