Sorum var Harçlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Harçlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,525 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Harçlık
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eşim maaşını yatınca atıyor bana kendi harçlık alıyor.Ama şu an ücretsiz izindeyim diğer normal zamanlarda ben zaten kendi maaşımı kendim harcarım, faturaları kirayı falan eşim öder benim maaşa dokunmaz.Artarsa da kendi maaşından bana yollar biriktirelim diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar çok merak ediyorum eşlerinizden ne sıklıkla harçlık alıyorsunuz belki biraz özele giriyor ama merak ettim mazur görün lütfen
Valla kuzum harçlık benden eşim alır anca 😂😂oda sigara için geri kalan bütün kart ve maaş bama gelir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok merak ediyorum eşlerinizden ne sıklıkla harçlık alıyorsunuz belki biraz özele giriyor ama merak ettim mazur görün lütfen
Ne lazımsa istediğim zaman alıyorum canım bana ait kartim var bazen eşim çok harcama yapmasın diye bütün parayı benim hesaba atar bende dikkatli harcarim tabi öyle boş yere harcama yapmıyorum bana çocuklara neye ihtiyacımız varsa alıyoruz çok şükür eşim bu konuda anlayışlı tek kelime ederse de ağzını yırtarım 🤣🤣🤣

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne lazımsa istediğim zaman alıyorum canım bana ait kartim var bazen eşim çok harcama yapmasın diye bütün parayı benim hesaba atar bende dikkatli harcarim tabi öyle boş yere harcama yapmıyorum bana çocuklara neye ihtiyacımız varsa alıyoruz çok şükür eşim bu konuda anlayışlı tek kelime ederse de ağzını yırtarım 🤣🤣🤣
Ahahahha ağzını yırtarım yazısını görünce baya güldüm kız 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar