Hareket hissetmiyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Smyr tarafından oluşturulan Hareket hissetmiyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,024 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hareket hissetmiyorum.
Konbuyu başlatan Smyr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Smyr

Kayıtlı Üye
rank
Bi anda geliyorsun canım bende zaman geçmiyor nolacak diyordum şimdi sanki jet hızına bağlanmış gibi geçmeye başladı sanki bu seferde doğum korkusu başlıyor 😂
Çok güzel korkular ama bunlar 😍 rabbim tüm bekleyen annelerin kucaklarına sağ salim sağlıkla bebeklerini almayı nasip etsin 🥰🥰🥰

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel korkular ama bunlar 😍 rabbim tüm bekleyen annelerin kucaklarına sağ salim sağlıkla bebeklerini almayı nasip etsin 🥰🥰🥰
Amin canım inşallah 🤲 her anını sevgiyle yaşatabilen tek varlıklar çocuklarımız oluyor galiba ilk aylar ölüm gibiydi ama bebeğimden dolayı o bulantıları çekiyor olmak bana öyle bi sevinç veriyordu ki şimdide tekmeleriyle zıplatıyor orda olması mucize en güzel şey hayatımdaki. 2 3 hafta daha sabret o zaman göreceksin nasıl zıplatıyor tekmesiyle şimdi dönmesini falan yavaş yavaş hissetmeye başlarsın ama o elinin altından vuruşunu hissetmek bambaşka ☺️☺️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.