Hareketler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Hareketler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 535 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hareketler
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 23+4haftlığım bugün hareketlet hep kasık bölgemde hareket ettikçe afedersiniz vajinam çıkıcak gibi oluyo öyle olan varmı ayakta fazla durmaıyorum o yüzden

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Ayaklarını aşağıya doğru uzattığında olabiliyormus bende de oluyor alta doğru vuruyor bazen doktoruma sormuştum normal olduğunu söylemişti bende de 23. Haftada başladı bu şuan yine bazen alta doğru vuruyor ama endişe etmeyin sürekli yer değiştiriyor zaten iki üç gün sonra üste doğru tekme atmaya başlar

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Ayaklarını aşağıya doğru uzattığında olabiliyormus bende de oluyor alta doğru vuruyor bazen doktoruma sormuştum normal olduğunu söylemişti bende de 23. Haftada başladı bu şuan yine bazen alta doğru vuruyor ama endişe etmeyin sürekli yer değiştiriyor zaten iki üç gün sonra üste doğru tekme atmaya başlar
Çok teşekkür ederim sağlıkla alalım kucağımıza inşallah

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende 26+3 deyim hareketleri daha güçlü olmaya başladı ama dün hareketliyken bugün daha sakin mesela. Bende korkuyorum. Ne zaman düzene girer ve açıkçası bebek hareketleri çok mu olmasi gerek ilk gebeliğim ndye çok bilmiyorum da

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende 26+3 deyim hareketleri daha güçlü olmaya başladı ama dün hareketliyken bugün daha sakin mesela. Bende korkuyorum. Ne zaman düzene girer ve açıkçası bebek hareketleri çok mu olmasi gerek ilk gebeliğim ndye çok bilmiyorum da
Ben bu soruyu da sormuştum doktoruma 🤗 hareketleri bu haftalarda düzensiz olabilir şekerli ya da süt içip soluna doğru yat onunla konuş ellerini karnını üzerine koy sıcaklığını hissetsin o zaman hareketlenir demişti ve gerçekten öyle de oluyor eğer iki saatte bir hareket hissediyorsan içini ferah tut demişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar