Hareketsiz bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Alkaç tarafından oluşturulan Hareketsiz bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,416 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hareketsiz bebek
Konbuyu başlatan Leyla Alkaç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Alkaç

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar ben 37 haftalık hamileyim son bı kaç gündür bebeğimin hareketleri azaldı bugün hiç hareket etmedi bu durum normal mi endişelenmelimiyim canım sıkılıyor

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Cok normal canım bende 34 terim benim kizim cok hareketliydi son 1 haftadir gumde 3 4 defa hissediyorum yerleri daralıyor büyüdükçe
Evet canım doktor da azalacağını söylemişti Ama hiç etmeyince ben endiselendim ama biraz önce ufaktan bı hisseder gibi oldum dediğin gibi yerleri daralıyor artık hareket yerleri kısıtlı sağlıcakla kavuşursun bebeğine inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nedemk cnm annelik iste hemen endiselenioruz sag salim kucagna alirsin ins yavrunu🤗
Evet canım çok şükür şimdiye kadar geldik artık son günler ya doğum yaklaştığı için hem doğum korkusu hemde aman bişey olmadan sağ salim kurtulalım endişesi sardı beni güzel duaların için teşekkür ederim ☺️☺️

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Dogum yaklasinca yeri daralinca hareketlerde azalma oluyor bazen de yatip uyuyorlar korkma cnm
Evet canım öyleymiş hergun her gün tekmelemesine alistigimdan bugün sessiz durunca ne oluyoruz bı sıkıntı mı var acaba dedim ama dediğin gibi hareket yeri kalmadı cevabın için teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar