Sorum var Hasta bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticenin Annesi tarafından oluşturulan Hasta bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 599 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hasta bezi
Konbuyu başlatan Haticenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticenin Annesi

Haticenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumumda bana ebeler hasta bezi alçaksınız demişti onuda eşim almıştı acayip buyuktu iki bacak bir yere rahat sigardi o derce kiloma göre aldığını söyledi şimdi ben ne alsam bide hangi beden nasıl alcam bilen varsa yardımcı okur musunuz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ilk doğumumda bana ebeler hasta bezi alçaksınız demişti onuda eşim almıştı acayip buyuktu iki bacak bir yere rahat sigardi o derce kiloma göre aldığını söyledi şimdi ben ne alsam bide hangi beden nasıl alcam bilen varsa yardımcı okur musunuz
Kuzum canbedin külot bezi var bedenine göre alabilirsin ben ondan kullanmıştım çok memnun kalmıştım

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Depend kullandım ben alt bedenine göre bayağa rahat oluyor

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğuma girerken eşime depend al demistim aldı aşırı memnun kaldım. S m l xl diye bedenleri var üzerinde de hangi beden hangi kiloya kadar yazıyor Sanada tavsiye ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar