Hastahaneye yatirdilar 11 haftada

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebek tarafından oluşturulan Hastahaneye yatirdilar 11 haftada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,919 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastahaneye yatirdilar 11 haftada
Konbuyu başlatan Mucizebebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Angel

Songül ❤️

Kayıtlı Üye
rank
11 haftsligim sabahtan berineleklenme vardi aksam kanama oldu progesteton oruloton ignede kullaniyodum acile geldik yatirdilar bebek canli dedler suan ama kanama devam ediyo bisey olur mu kizlarrr boyle basina gelip selametle tamamlayan varmi
Çok geçmiş olsun canım.Arkadaşımın bütün hamilelikleri kanamalı geçer.Hemde adet kanaması gibi.İlaç kullandı .Hiç düşük yapmadı.Önce Allaha sonra doktorlara güven.Kendini yıpratma.Birşey olaz İnşaAllah.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
11 haftsligim sabahtan berineleklenme vardi aksam kanama oldu progesteton oruloton ignede kullaniyodum acile geldik yatirdilar bebek canli dedler suan ama kanama devam ediyo bisey olur mu kizlarrr boyle basina gelip selametle tamamlayan varmi
Cnm 11 haftamda kanama yüzünden bende yatttım hastanede 13 haftamda tavurcu ettiler şimdi 22 haftalık olduk.Dua et inş bebeğinle sağlıklı bi şekilde evine dönersin ❤🤲

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ilk oğlum öyle oldu iki buçuk aylıkti üç gün yattım hastanede serum progestan yağlı iğne çok şükür maşallah şimdi 13 yaşında sağlık uzun ömür versin hepsine Allahım sakin stres yapma bol bol dinlen bu aylarda ayakların yukarda uzan guzrl beslen canliymis bebeğin birşey olmaz Allah'ın izniyle anlaşılan yaramaz bir bebek olacak

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benimde başıma geldi sürekli yat dinlen ilaçlarını düzenli kullan allahın izni ile bir şey olmaz bebeğine atlatırsın canım korkma stres yapma 😊

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim heoinize kanama ara ara hala oluyo akinti seklinde bakalim Allah muhafaza etsin herkesin yavrusunu insallah
Amin canım merak etme ben ikinci gebeliğimde 8 haftalıkken yaşamıştım ve çalışıyordum üstelik 2 ay rapor aldım dinlendim 12 hafayı geçirince korkma çok şükür sağlıklı doğdu büyüdü şimdi anasınıfına gidiyor sakın stres yapma ayakta da çok kalmamaya çalış doktorun söylemiştir zaten ayaklarını da 30 cm yüksekte tut 😊

A

Angel

Guest
Hiç stres yapma benim okadar çok kanamam oldu ki ona rağmen oğlum bin şükür sağ salim doğdu şuan 3 yaşında

Tüm sayfalar yüklendi.