Sorum var Hastane cantasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Hastane cantasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 725 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane cantasi
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Hastane çantasının icine ne koymak lazim bide kaçıncı haftada başladınız hazırlamaya kızlar ben 31 haftalığım❤️
Bn 29 hftda yptm cok bsey koymadm acikcasi bez islak mndl bebege kndme hsta bezi 3 tane 1 tane lohusa geceligi 1 tane pijma takimi kndime corap ic cmsri fln bbege 3 corap 2 tane ellik 3 tane sapka 2 takim hstne ckisi bitanede tulumlu takım btane hstne ckisinn pnye battanyesi btanede nohut bttnye koydm 2 tane içlik koydum bebege oyle iste dha tbiki koycklrm var ama gebelgm sezeryn olursa eklerm

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Hastane çantasının icine ne koymak lazim bide kaçıncı haftada başladınız hazırlamaya kızlar ben 31 haftalığım❤️
Ben 33 haftalık oldum hala halihazırda pek bisey yok, malum ekonomi herşey çok pahalı eşime kuzumuz içerden2 valizle geliyor diyorum artık, bide ilk doğum benimde tam ne götürmeliyim bilmiyorum canım ya acemilik böyle bisey galiba 😒

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum senin için 2 adet gecelik veya pijama takımı mevsime göre hırka, şal iç çamaşırı 2 adet çorap tabuburcu olacağınız gün giyeceğin temiz kıyafet lohusa külodu bol miktarda hijyenik ped yetişkin bezi terlik emzirme sütyeni bebek için ise cıtçıtlı body tulum zıbın yelek ya da hırka pijama altı eldiven sapka corap önlük mevsime uygun 2 adet battaniye alt değiştirme örtüsü yenidogan bebek bezi

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum senin için 2 adet gecelik veya pijama takımı mevsime göre hırka, şal iç çamaşırı 2 adet çorap tabuburcu olacağınız gün giyeceğin temiz kıyafet lohusa külodu bol miktarda hijyenik ped yetişkin bezi terlik emzirme sütyeni bebek için ise cıtçıtlı body tulum zıbın yelek ya da hırka pijama altı eldiven sapka corap önlük mevsime uygun 2 adet battaniye alt değiştirme örtüsü yenidogan bebek bezi
Sen hazırladın mi çantanı canım aynı haftadayız sanırım 31 ☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm başla doğumun ne zaman olacağını kestiremezsin.. öncelikle hasta bezi köy çantaya unutma..
Islak mendil
Bebek için hastane çıkışı ve bı kaç tane zıbın
Alt üst esortman al ve yanına ek bı pijama kanaman olur lazım olur sana
Havlu
Peçete
Bebek bezi
Hastane için terlik
Bebeğin için temiz bı battaniye bazı hastanelerde besiklerin içi boş bebeğini üstüne bırakırsın
Emzik
Ben baya usumustum doğumdan sonra üzerine örtmek için örtü al gideceğin hastanede varsa yanına alma
Bebeğin sütünü icmezsee yanına biberon ve mama.al en azından aç kalmaz.. ben almamıştım bebeğim sütümü almıyordu eve geçince almıştım tabi o an ver anne sütü ağırlıklı vermeye çalış.. aklıma gelen bunlar kuzum

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm başla doğumun ne zaman olacağını kestiremezsin.. öncelikle hasta bezi köy çantaya unutma..
Islak mendil
Bebek için hastane çıkışı ve bı kaç tane zıbın
Alt üst esortman al ve yanına ek bı pijama kanaman olur lazım olur sana
Havlu
Peçete
Bebek bezi
Hastane için terlik
Bebeğin için temiz bı battaniye bazı hastanelerde besiklerin içi boş bebeğini üstüne bırakırsın
Emzik
Ben baya usumustum doğumdan sonra üzerine örtmek için örtü al gideceğin hastanede varsa yanına alma
Bebeğin sütünü icmezsee yanına biberon ve mama.al en azından aç kalmaz.. ben almamıştım bebeğim sütümü almıyordu eve geçince almıştım tabi o an ver anne sütü ağırlıklı vermeye çalış.. aklıma gelen bunlar kuzum
Teşekkür ederim canım ☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 32. Haftadayim kuzum ama daha hazırlamadim ya
Bende 33 de falan düşünüyorum hazırlamayı

Tüm sayfalar yüklendi.