Sorum var Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 426 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tamamdır canım

Evet bi korkum var aslında annenin meme ucu ile hemen hemen ayrı bi markanın aldım biberonu burada bebek ayırt etmiyor dediler genelde ama senin dediğin gibi kullanmamaya çalışacağım
Senin tercihin canım ama sonrasında uzulmeni istemem burda kaç kişi meme reddi diye post açtı kişiyi yıpratıyor bu durum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Terlik gidince giyicem şuan ayakkabılarım olmuyor bile 😔 birde süslü terlik aldım taç lı filan onları da yazmadım. Kıyafet üstümdekindwn ayrı mı koyayım araba var belki pijamayla bile çıkarım ne dersin? Külot unutmuşum yazmayı koydum onuda. Ağız mendili takımlarının iiçinde var birertane yani 4 tane daha fazla allahım mı?
Gerçi araba varsa pijamaylada çıkabilirsin şahsen ben üzerime yelek giyip pijamayla çıktım 😅 ağız mendilide yeterli bitanem zaten normal doğumda 1 sezeryanda 2 gece kalınıyor. Ödem tutmuştur vücudun doğumdan bir süre sonra geçer merak etme. Şuan kaç haftalık hamilesin ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar