Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,013 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Guzel insanlar merhaba nasılsınız ? 27 ağustosta sezeryan doğumum olacak Inş 3 adet gecelik 2 adet pijama takımı ve sabahlık yeterli olur mu sizce.ilk etapta hastane ameliyata girmeden önce kendisi boydan gecelik giydiriyor doğumdan sonra uyuşukluk geçene kadar o kaliyo

Elisa36

Kayıtlı Üye
rank
Guzel insanlar merhaba nasılsınız ? 27 ağustosta sezeryan doğumum olacak Inş 3 adet gecelik 2 adet pijama takımı ve sabahlık yeterli olur mu sizce.ilk etapta hastane ameliyata girmeden önce kendisi boydan gecelik giydiriyor doğumdan sonra uyuşukluk geçene kadar o kaliyo
Cook bile cnm ztn gittiğin gibi hastane önlüğü gydryolar sezeryan olduğun için sonra o geceliği giyersin yani anlicagin bir gecelik bir takım pijama yeter de artar bile hepsi boşuna yük oluyor cnm bir gece bile kalmıyorsun sonuçta

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
2 pijama yeter canım fazla yük olmasın nescafe al yanına bir kaç tane sezeryan sonrası doktorlar içiriyor baş ağrısı cok fazla oluyor anestezide

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Cook bile cnm ztn gittiğin gibi hastane önlüğü gydryolar sezeryan olduğun için sonra o geceliği giyersin yani anlicagin bir gecelik bir takım pijama yeter de artar bile hepsi boşuna yük oluyor cnm bir gece bile kalmıyorsun sonuçta
2 gece kalıcam canım dr öyle söyledi önceki doğumumda sezeryandı 3 gece kaldım onda doğum zor geçmişti ama kış diye uzun kollu pijama takımı almıştım hemşireler hep damar yolu açıp kan alırken mahvetmişlerdi üzerimi o yüzden bu kez daha temkinli davranmak istiyorum

Elisa36

Kayıtlı Üye
rank
2 gece kalıcam canım dr öyle söyledi önceki doğumumda sezeryandı 3 gece kaldım onda doğum zor geçmişti ama kış diye uzun kollu pijama takımı almıştım hemşireler hep damar yolu açıp kan alırken mahvetmişlerdi üzerimi o yüzden bu kez daha temkinli davranmak istiyorum
Ha anladım cnm bnde sezeryanim bir gece bile doğru düzgün kalmıyorum hemen çıkarttılar ondan dedim iyi yaptın o zmn cnm yeter onlar sana

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Bence cok bile cnm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen doğum öncesi hastane önlük veriyor zaten sonrası için de yeterli bence canım sezaryen de 2 gün yatılıyor galiba dimi? Giymesen bile hepsini yedek fazladan dursun yanında kanaman çok olur değiştirmek zorunda kalırsın falan ne olur ne olmaz fazla al

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Aynen doğum öncesi hastane önlük veriyor zaten sonrası için de yeterli bence canım sezaryen de 2 gün yatılıyor galiba dimi? Giymesen bile hepsini yedek fazladan dursun yanında kanaman çok olur değiştirmek zorunda kalırsın falan ne olur ne olmaz fazla al
Evet canım 2 gün aynen yedek dursun bende öyle düşündüm

Tüm sayfalar yüklendi.