Hastane çantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Hastane çantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,144 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane çantası
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 1 tane önden düğmeli pijama takımı koymayı düşündüm 2 mi yapayım onu 1 az mı olur pndemi nedeniyle hastanede kaç gün yaptırıyorlar acaba normal doğumda
Bence 2 bırak olur leke değer kirlenir malum kanaman olur fazla kalırsın olmadı yedek alt al yanına cnm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba cnm internete bakma çok abartmışlar onlar kendine iki tane rahat gecelik pijama tkm bırak emzirme sütyeni 2 tane 3-4 tane alt çamaşır hasta pedi günlük ped kalın hırka al yanına terliğin çorabın gögüs kremi gögüs pedi bırak yeter ben covid yüzünden ekstra kolonya maske ıslak mendil filanda koydum belki kalkıp elimi yıkayacak kadar iyi olmam yada odada kullanılır özelde doğum yapcam çoğu odada var ama kagıt havluya kadar aldım hasta pedini filanda hastane veriyo ama yine de aldım

Geçen bi tane arkadaş yazmıştı hurma almış yanına okunmuş onu bende yapcam hurma incir bırakacam okuyup çantama süt için bide havlu bırak cnm sütün hemen gelmezse göğüslere masaj yaparsın sıcak suyla havluyu kompres yapıp Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲
Arkadaşlar gerekenleri yazmışlar zaten bende bunlara ek olarak hurma ve zemzem koymuştum annem bebeğimin ağzına sürmüştü bende zemzemi emzirirken göğsümü silmiştim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar gerekenleri yazmışlar zaten bende bunlara ek olarak hurma ve zemzem koymuştum annem bebeğimin ağzına sürmüştü bende zemzemi emzirirken göğsümü silmiştim
Bilemiyorum fazla gelmiş zemzemi bulduysan çok iyi fırsatı kacırma covid yüzünden gelen giden yok ki artık 😔

Anneler hastane çantasını hazırlıyorum neler koymalıyım yığınla video izledim ama sanki çoğu şeyleri gereksiz koyuyorlar gibi sizin Bi fikriniz var mı bebek için olan herşey tamam aslında ama benim kafa karışıklığım kendim için olan bölüm yardım edin nolur 😂
Canım bebek için 4-5 adet 5 li hastane çıkışları varsa ondan koy çünkü belli olmuyor benim kızım kakasını sırtına kadar yapmisti ve yanıma fazla almamıştım evden istedim neyse 1 adet kalın 1 adet ince battaniye koy 10- 15 tane bez koy bi kaç tane çorap kendin için 2 adet pijama takimi koy ceket,2 adet çorap,6 adet hasta bezi,ben emzirme sutyenini kullanamadım yanıma 2 adet almıştım sen belki kullanırsın benim hazırladıklarım bunlardı canım eksik yazmış olabilirim

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Anneler hastane çantasını hazırlıyorum neler koymalıyım yığınla video izledim ama sanki çoğu şeyleri gereksiz koyuyorlar gibi sizin Bi fikriniz var mı bebek için olan herşey tamam aslında ama benim kafa karışıklığım kendim için olan bölüm yardım edin nolur 😂
Canım bende başladım hazırlamaya 32 haftalık olduk ben
4 tane 5li hastane çıkışı
4 çorap bebeğe
Ağız bazı
15 tane bez
Yedek şapka
Yelek 1 tane
Patik 1tane
Bu triko battaniye bu muslin kundak emzirme için ince örtü
Bi kalın battaniye göğüs için ped
Kendime atlet çorap kilod 4 tane
3 eşofman altı 3 önden düğmeli üst koydum.sabun ıslak mendil bi havlu kuru kayısı kuru incir tuvaletine rahat çıkayım diye kolonya maske biberon bunlar çantada hazır olanlar eksiklerimde
Psik kremi
Mama ne olur ne olmaz diye
Rezene çayı
Pamuk
Dezenfektan
Terlik bide hırka koyu cam kendime aralık sonu çünkü doğumun sezeryan

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Bence 2 bırak olur leke değer kirlenir malum kanaman olur fazla kalırsın olmadı yedek alt al yanına cnm
Yedek alt alıcam ama ben ne olur ne olmaz 2 tane pijama takımı koyayım aynen

Zemzem iyi olurdu ama nereden bulucam bilemiyorum

Bunlar normal doğum hazırlığımi sezaryen olanlar için mi çok fazla geldi bana
Ben normal doğum hazırlığı yapıyorum aksi bişey olmazsa inşallah

Bunlar normal doğum hazırlığımi sezaryen olanlar için mi çok fazla geldi bana
Canım bebek için 4-5 adet 5 li hastane çıkışları varsa ondan koy çünkü belli olmuyor benim kızım kakasını sırtına kadar yapmisti ve yanıma fazla almamıştım evden istedim neyse 1 adet kalın 1 adet ince battaniye koy 10- 15 tane bez koy bi kaç tane çorap kendin için 2 adet pijama takimi koy ceket,2 adet çorap,6 adet hasta bezi,ben emzirme sutyenini kullanamadım yanıma 2 adet almıştım sen belki kullanırsın benim hazırladıklarım bunlardı canım eksik yazmış olabilirim
Bebek için olan herşey tamam benim kafa karışıklığım kendim için olan bölümdü aslında ama saolun çok yardımcı oldunuz 😍😍

Özlemnur

Kayıtlı Üye
rank
Anneler hastane çantasını hazırlıyorum neler koymalıyım yığınla video izledim ama sanki çoğu şeyleri gereksiz koyuyorlar gibi sizin Bi fikriniz var mı bebek için olan herşey tamam aslında ama benim kafa karışıklığım kendim için olan
Bebek için olan herşey tamam benim kafa karışıklığım kendim için olan bölümdü aslında ama saolun çok yardımcı oldunuz 😍😍
2 tane pijama takımı 3 tane alt ic çamaşır i 2 tane atlet 2 tane emzirme sutyeni terlik çorap yelek lohusa pedi havlu ben bunları koydum 35 haftalik gebeyim yeni hazırladım tabi benimki sezeryan

Yedek alt alıcam ama ben ne olur ne olmaz 2 tane pijama takımı koyayım aynen

Zemzem iyi olurdu ama nereden bulucam bilemiyorum

Canım sen kendin için 2 adet pijama takımı,2 adet lohusa külodu,emzirme sutyeni,5 adet hasta bezi,atlet,uzun hırka,2 adet çorap,peçete,ıslak mendil,göğüs pedi bunları koydum ha bide normal havlu koymuştum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar