Hastane cikisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas tarafından oluşturulan Hastane cikisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,133 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane cikisi
Konbuyu başlatan Elmas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kargom geldi Lcw dan yedili hastane çıkışı almistim ama çok küçük geldi gözüme. E bebekten aldığım zibinlar gibi degil baya küçük. Normal mi sizce? Yoksa geri mi iade edeyim? Standart olur diye düşündüm ama sanki oyuncak bebege olacak gibi...

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kargom geldi Lcw dan yedili hastane çıkışı almistim ama çok küçük geldi gözüme. E bebekten aldığım zibinlar gibi degil baya küçük. Normal mi sizce? Yoksa geri mi iade edeyim? Standart olur diye düşündüm ama sanki oyuncak bebege olacak gibi...
Canm hastane çıkışları küçük gibi duruyo ama normal anca oluyo bnm kıza büyük bile gelmişti😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Standart boy oluyor zaten canım onlar içinde kayboluyorlar ilk doğduklarında onların bile merak etme olur ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zıbınları ay bazında almışsındır ondan zıbınlardan küçüklerdir normal yani

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Canm hastane çıkışları küçük gibi duruyo ama normal anca oluyo bnm kıza büyük bile gelmişti😂
Ya inşallah öyledir gerçekten el kadarlar 😀 miniğin minigi

Standart boy oluyor zaten canım onlar içinde kayboluyorlar ilk doğduklarında onların bile merak etme olur ☺️

Zıbınları ay bazında almışsındır ondan zıbınlardan küçüklerdir normal yani
Olabilir.. İnşallah küçük gelmez 😂 acemiyim ilk gebelik

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Haha oyuncak bebekler bile daha buyuk oluyorlar merak etme olur bebeğe 😀😀🤗

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Bebek zaten oyuncak bebek gibi küçücük oluyor. O küçücük dedigin kıyafetler büyük olacak 😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ya inşallah öyledir gerçekten el kadarlar 😀 miniğin minigi

Olabilir.. İnşallah küçük gelmez 😂 acemiyim ilk gebelik
Bende kizimda hastane çıkışı küçük olur diye bi takimda büyük kiyafet koymuştum dizikerde yeni doğan bebekler baya büyük doğuyor ya sonuçta buda öyle olur diye😂hemşire dalga geçmişti bu banada olur diye aklima o geldi şimdi 😂😂😂😂

Ş

Şirin

Guest
Aldığınız kıyafet premature bebekler icinde olabilir etikete bakın kilo boy olarak yazıyordur etikette

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar