Hastane randevu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç prenses annesi tarafından oluşturulan Hastane randevu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 682 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane randevu
Konbuyu başlatan Üç prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla Kayseri bide büyükşehir olacak bir halta yaramıyor ya hastane yaptılar görünüşte ne randevu alabiliyorum . Sabah erken gittim kadın doktor Allah'ın cezası vardı ne ilgi ne birşey 1 dakika da muayene etti görünüşte enfeksiyon var diyorum tahlil bile yapmadı direk ilaç yazdı gönderdi kullandım daha beter oldum kan alınmadı benden hiç diyorum sağlık ocağına git diyor kendi ne halta oradaysa çok sinir oldum valla şimdi de randevu almak istiyorum başka doktora da yok 30 haftalık oldum ne yapacam bilemiyorum Allah bunların eline düşürmesin gerçekten

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Devlet hastanesi genellikle öyle kuzum birçok arkadaş şikayetçi maalesef. Randevu konusunda randevu bulamıyorlar bulanlarda ilgisiz doktorlarla karşılaşıyor. Şahsen ben özele gidiyorum 1 kere acile gittim tövbe ettim Allah nasip ederse daha devlete gitmeyi düşünmüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım sürekli muayne olduğun doktor filan yok mu bazı doktorlar böyle umursamaz etmez Allah'ım doktorun da hayırlısını versin 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlet hastanesi genellikle öyle kuzum birçok arkadaş şikayetçi maalesef. Randevu konusunda randevu bulamıyorlar bulanlarda ilgisiz doktorlarla karşılaşıyor. Şahsen ben özele gidiyorum 1 kere acile gittim tövbe ettim Allah nasip ederse daha devlete gitmeyi düşünmüyorum
Ay Merve Allah'a şükür benim doktorum o kadar iyi ki resmen özel ile yarışır adam 😍

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya özele gidiyordum ama doğuma çok istiyor bende o kadar para vermek istemiyorum 5.500 da çok fazla geliyor valla hayırla bir dogursam muayene böyle ameliyat nasıl olacak acaba .

Tüm sayfalar yüklendi.