Sorum var Hastane

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Hastane başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 387 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

gunesh

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ☺️ 8 ay özele gittim doğum çok pahalıydı doğumumu da devlette yaptım şehşr hastanesinde doktorlada ebede e çok ilgiliydi özel gibiydi yani bi ilk doğumda özelde oldu çok ta bş fark yok ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım ☺️ 8 ay özele gittim doğum çok pahalıydı doğumumu da devlette yaptım şehşr hastanesinde doktorlada ebede e çok ilgiliydi özel gibiydi yani bi ilk doğumda özelde oldu çok ta bş fark yok yani
Doktora ayıp olmaz dimi muayeneye özele gidip doğuma değiştirmek😶‍🌫

Yok cnm olmaz bence

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba. Bu aralar kafam birşeye takıldı. Normalde özelde doğum yapacaktım ama özel çok pahalı. Sizce özelle devlet arasında çok fark var mı? Nerede doğum yaptınız? Benim doktorum özelde. Devlete hiç gitmedim gidersem doğum için giderim ama doktorum olmadıgı için kim boşsa o girecek heralde. Fikir verin lütfen
Evet kuzum nöbette kim var ise doğumhane de o girer doğuma

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Bu aralar kafam birşeye takıldı. Normalde özelde doğum yapacaktım ama özel çok pahalı. Sizce özelle devlet arasında çok fark var mı? Nerede doğum yaptınız? Benim doktorum özelde. Devlete hiç gitmedim gidersem doğum için giderim ama doktorum olmadıgı için kim boşsa o girecek heralde. Fikir verin lütfen
Normal doğum yapacaksan devlette doktor girmiyor zaten doğuma herhangi ters birşey olmadıkça ama sezeryan olacaksan devlette iyi bir doktor bul derim ben 3 doğum yaptım devlette özelden daha iyiydi çok ilgilendiler hepside

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar