Hastane

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval tarafından oluşturulan Hastane başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastane
Konbuyu başlatan Şevval
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29 haftalık hamileyim iki haftada bir hasteneye gitmem gerektigi soyleniyo ama randevu bulamıyorum napcam🤔

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29 haftalık hamileyim iki haftada bir hasteneye gitmem gerektigi soyleniyo ama randevu bulamıyorum napcam🤔
Doktorun mu söyledi canım yoksa çevreden mi? Çünkü genelde ayda bir çağırıyor doktorlar herhangi bir sorun yoksa eğer ben 32. Haftaya kadar ayda bir gittim hep 35. Haftada gel dedi en son doktorum hafta içi gideceğim inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sorun mu var canım normalde bu haftalarda ayda bir çağırırlar daha, ara hastaneyi sor randevu alamıyorum sabahtan gelsem sıra alıp girme şansım var mı diye öğren bence. Pandemi yüzünden ne durumda hastaneler, sıra ile giriş oluyor mu bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar