Hastaneden geliyorum kızlar😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Hastaneden geliyorum kızlar😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,334 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneden geliyorum kızlar😔
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Aslinda bilmiyorlarki mama daha zahmetli gece yarisi kalkip gogsunu acip emzirmekmi daha kolay yoksa kalk su isit biberon yika mamayi sogut bumu maddi tarafinida hic söylemiyorum bile napalim emmedi bebisler açmi birakalim canlari sagolsun babalarinin cebi sagolsun bu arada😁😁
☺️Aynen öyle canım .internetten çok araştırdım beslenme sondası ile emzirme tekniği var eşimi gece yarısı hastaneye yolladım beslenme sondası getirttim onunla bile emmedi napayım sağlıklı olsunlar da mama anne sütü artık kafaya bile takmiyorum

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim anne sütü almıyor mama içiyor ya hep .önce sma mama kullandım kabız oldu geceleri ayağını karnına çekip çekip ağlıyordu uykudayken.o yüzden aptamile değiştirmiştim Aptamil de ilklerde iyiydi ama şimdi gaz yaptı az önce kabız gibi ikiniyordu zeytin yağ verdim çocuğun sesi değişti migdesi bulanıyor belli ağzına geliyor geri yutuyirdu nefes alamıyor gibi korkudan hemen hastaneye götürdük röntgen çekildi aşırı gaz var karnı da çok sis dendi poposuna bişey sıktılar kakasını yaptı orda biraz rahatladı zeytinyağ ciğerlerine gitmemiş dedi rontgende gördü ya ay nasıl korktum kızlar anlatamam evde sesi değişik öguren çocuk arabada giderken uyudu uyandırmaya çalışıyorum. Uyanmiyor da ağzından da köpük geldi oda sanırım zeytinyağ migdesini bulandirdi doktor zeytin yağ bişey olmaz manasına koy kaşıkla verme yutması zor olur dedi kızlar aranızda mama kullanan varsa hangi mamayı kullanıyorsunuz
Canım öncelikle geçmiş olsun.bebegin qaz sorunu için en güzel yöntem dere otu suyu bir kaç dal dere otunu bardaga at üstüne kaynayan suyu dök bir 4 5 dak beklet sonra 30 ml bebeyin biberonuna dök içir ha öyle içmezse azcık şeker at az ama görüceksin çok rahat olucak ben ilk oglumda bunu her zaman yaptım hiç qaz sorunumuz olmadı bebegim anne sütü emdigi için ben kendimde tüm gün dere otu yiyordum

Canım öncelikle geçmiş olsun.bebegin qaz sorunu için en güzel yöntem dere otu suyu bir kaç dal dere otunu bardaga at üstüne kaynayan suyu dök bir 4 5 dak beklet sonra 30 ml bebeyin biberonuna dök içir ha öyle içmezse azcık şeker at az ama görüceksin çok rahat olucak ben ilk oglumda bunu her zaman yaptım hiç qaz sorunumuz olmadı bebegim anne sütü emdigi için ben kendimde tüm gün dere otu yiyordum
Saol kuzum 30 ml biraz çok degilmi canım daha 2 aylık suyu bile korkudan veremiyorum bazı doktorlar verin diyor bazıları vermeyin diyor insanın kafası karışıyor eşim şu doktorun yazdığı ilacı yarın bı alsın bakalım inşallah işe yarar

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Saol kuzum 30 ml biraz çok degilmi canım daha 2 aylık suyu bile korkudan veremiyorum bazı doktorlar verin diyor bazıları vermeyin diyor insanın kafası karışıyor eşim şu doktorun yazdığı ilacı yarın bı alsın bakalım inşallah işe yarar
Yok canım benim çok degil zaten günde 1 kere vericeksin ama yinede kendi kararın inşAllah ilaçda işe yarar ama ben hiç ilaç kullanmadım hep onunla geçirdim qazını inşAllah 20 günden sonrada kızım olucak onada öyle yapıcam🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim anne sütü almıyor mama içiyor ya hep .önce sma mama kullandım kabız oldu geceleri ayağını karnına çekip çekip ağlıyordu uykudayken.o yüzden aptamile değiştirmiştim Aptamil de ilklerde iyiydi ama şimdi gaz yaptı az önce kabız gibi ikiniyordu zeytin yağ verdim çocuğun sesi değişti migdesi bulanıyor belli ağzına geliyor geri yutuyirdu nefes alamıyor gibi korkudan hemen hastaneye götürdük röntgen çekildi aşırı gaz var karnı da çok sis dendi poposuna bişey sıktılar kakasını yaptı orda biraz rahatladı zeytinyağ ciğerlerine gitmemiş dedi rontgende gördü ya ay nasıl korktum kızlar anlatamam evde sesi değişik öguren çocuk arabada giderken uyudu uyandırmaya çalışıyorum. Uyanmiyor da ağzından da köpük geldi oda sanırım zeytinyağ migdesini bulandirdi doktor zeytin yağ bişey olmaz manasına koy kaşıkla verme yutması zor olur dedi kızlar aranızda mama kullanan varsa hangi mamayı kullanıyorsunuz
Cok gecmıs olsun canım mama yaparken suyu bıboreona koyup ustune mama katıp calkalıyorsan sakın calkalama mama erisin diye ıcınde olusan kopukler asırı gaz yapıyor biberona suyu koy mamasını koy bir cay kasıgı ile karıstır iyice sonra ıcır o zaman gaz yapmaz bilmeyen annelere onemlı bilgi ❗❗❗❗❗❗

Cok gecmıs olsun canım mama yaparken suyu bıboreona koyup ustune mama katıp calkalıyorsan sakın calkalama mama erisin diye ıcınde olusan kopukler asırı gaz yapıyor biberona suyu koy mamasını koy bir cay kasıgı ile karıstır iyice sonra ıcır o zaman gaz yapmaz bilmeyen annelere onemlı bilgi ❗❗❗❗❗❗
Ben calkaliyordum canım ondan mı oldu ki

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Evolvia kullan canim , gaz önleyici biberon var onuda kullanabilirsin avent in onla dene

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aptamil bir gün verdim çok kabız yaptı mama bulamadık diye benm Bebelac Gold ar kullanıyorum cnm hiç gaz sorunu da yaşamadım kabızlıkta maşallah baya kakasını da yapıyor kilo alımıda iyi hiç bir sorun yok istersen bir dene canm tabi her çocukta farklılık gösterir ama ben memnun kaldım

Tüm sayfalar yüklendi.