Hastaneye geldim hanımlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Hastaneye geldim hanımlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,294 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneye geldim hanımlar
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benim 🤲
Canimm cok endiwem var sen burda oldugunu gordum yazayim dedim tedirginemde biliyorsun ya cok kotu kirip oldum bebeyim hep bu saatlerde hereketde idi wimdi deyil bi kac gundude azalma var normalmi 32+2 haftalikiz doktora gitdim konturule sali gunu her wey iyi dedi hic bi sikinti yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar geceden beri sağ tarafımda ağırı sancı vardı hastaneye geldim bir kaç gün kontrol altında tutacaklar
Gecmiw olsun canim inwallah hic bi wey olmaz

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ko
Canimm cok endiwem var sen burda oldugunu gordum yazayim dedim tedirginemde biliyorsun ya cok kotu kirip oldum bebeyim hep bu saatlerde hereketde idi wimdi deyil bi kac gundude azalma var normalmi 32+2 haftalikiz doktora gitdim konturule sali gunu her wey iyi dedi hic bi sikinti yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmiw olsun canim inwallah hic bi wey olmaz
Korkma canım 30 dan sonra bazen hareketleri yavaşlıyormuş bazı anneler öyle diyor yeri pek kalmıyor büyüdüğü için dinlen hareketleirni say çikolata ye

Tüm sayfalar yüklendi.