Hastaneye ne zaman gitmeliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Hastaneye ne zaman gitmeliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,959 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Hastaneye ne zaman gitmeliyim
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Alkaç

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canım sancıların yarım saatte bire düşerse git bende duşunu al bi bak sancı kaç saatte bir geliyo

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ne desek boş cnm bebeği tehlikeye atmayalım bekle şu saatte git diyerek sancılarını çoğalınca ağrıdan duramayınca git cnm ama fazla da bekleme

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Canım sancıların yarım saatte bire düşerse git bende duşunu al bi bak sancı kaç saatte bir geliyo
Canim 5 dkda bir 40 50 saniye arasında sanci gelip gidiyo aradım bi kaç saat bekle dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne desek boş cnm bebeği tehlikeye atmayalım bekle şu saatte git diyerek sancılarını çoğalınca ağrıdan duramayınca git cnm ama fazla da bekleme
Sancilarim sıklaştı canım 4 5 dkda bir geliyor ama hastane bekle dedi daha birazdan gene arayacam

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hade hayırlısı Rabbim yardımcın olsun hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bize de hayırlı haberi verirsin dualarımız seninle

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canim 5 dkda bir 40 50 saniye arasında sanci gelip gidiyo aradım bi kaç saat bekle dediler

Sancilarim sıklaştı canım 4 5 dkda bir geliyor ama hastane bekle dedi daha birazdan gene arayacam
Hayırlısıyla bi avazda kurtarsın rabbim yardımcın olsun bekliyoruz canm dualarımdasın

hayırlısı olsun canm sağlıkla alırsın kucağına inşallah dualarımdasın hayırlı haberlerini bekliyorum 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.