Hastaneyene kadar sıklıkla gitmeliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kbrazhra tarafından oluşturulan Hastaneyene kadar sıklıkla gitmeliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hastaneyene kadar sıklıkla gitmeliyim
Konbuyu başlatan kbrazhra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

kbrazhra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar en son kontrolüm gećen ayın 23nde gittim randevu almak istiyorum ama bulamıyorum ve ne kadar sıklıkla gitmem gerekiyor bilmiyorum son haftalarım gebelik haftam 34+6 bilgisi olan varmı

kbrazhra

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma yakın olduğun için canm doktor söylüyo zaten ne zaman gitmen gerekiyo
Devlete gittiğim için çoğu zaman randevu saatim bile geçiyor kalabalıktan dolayı o yüzden ne doktorum söyledi nede bnm aklıma gelmedi sormak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bu haftalarda 2 haftada 1 gidiyordum 36 haftadan sonrada haftada 1 gidiyordum canim
Teşekkür ederim cnm bilgilendirdiğin için o zaman bnde iki haftada bir gitmeliyim ama devlette randevu sıkıntısı var bulmak mesele

nursen

Kayıtlı Üye
rank
bana doktorum ikili testden sonra gelme doğuma gün veririm şeker yüklemesinide telefondan atarsın dedi.ilk gebeliğim sezaryan mı normal mi bilmediğim için ayluk gittim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar en son kontrolüm gećen ayın 23nde gittim randevu almak istiyorum ama bulamıyorum ve ne kadar sıklıkla gitmem gerekiyor bilmiyorum son haftalarım gebelik haftam 34+6 bilgisi olan varmı
Son haftalarındasın artık 36. haftadan sonra haftada bir gelmemi söylüyordu Dr nst ye bağlıyorlar sancıdan ziyade bebeğin kalp atışlarını kontrol ediyorlar ve son dönem bi sıkıntı olma durumunda hemen müdahale için sık çağırıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar