Hasteneye yatis verdiler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Hasteneye yatis verdiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,993 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hasteneye yatis verdiler
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efsane1999

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
İnşallah sağ salim kavuşursun canm benim ztn çatı darlığı varsa mecbur sezeryan yaparlar canm benim
Tesekur edirim.canim Allah razi olsun🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın canm❤️
Sagolasan canim amin cumlemizin

Canım kaç haftalık oldun
38+3 canm

Canım kaç haftalık oldun
38+3 canm
Kucağıma aldım diye de post aç merak etmeyelim prensesi 🤗
Insallah canim😃🤩

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlarim bende cati darligi oldugu için acliş olmuyo o yüzden hasteneye yatiş verdiler sezeryan olmami isdedim rusiya kanunlarna gore en son anada aliyorlarmiş sezeryana bir mudet hastanede yatacam belki aclis olur diye olmasa sezeryan olacak nolir benim içinde dua edin sag salim bebeyime kovusum
Cann allah ozu komek olsun sag salmat al korpeni qucaqina inwallah xeyirlisi allahdan sebirli ol

Cann allah ozu komek olsun sag salmat al korpeni qucaqina inwallah xeyirlisi allahdan sebirli ol
Canim hekimle meslehetlew coxlu pilekan cix duw gez hereket ele otur dur comel dur acliw olsun uwaq ensin canaqa

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Canim hekimle meslehetlew coxlu pilekan cix duw gez hereket ele otur dur comel dur acliw olsun uwaq ensin canaqa
Amin can cox sagol ureyim❤🤲

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlarim bende cati darligi oldugu için acliş olmuyo o yüzden hasteneye yatiş verdiler sezeryan olmami isdedim rusiya kanunlarna gore en son anada aliyorlarmiş sezeryana bir mudet hastanede yatacam belki aclis olur diye olmasa sezeryan olacak nolir benim içinde dua edin sag salim bebeyime kovusum
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin 🤲

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar