Sorum var Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,981 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hava çok güzel eğer birbirimize yakın otursaydik biseyler yapardık yicem pikniğe giderdik ohhh yer içer sohbet ederdik ne güzel olurdu
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Keşke kuzum Karadeniz mutfağı biraz tuhaf kuzum ya bir ürünle herşeyi yapıyorlar nerdeyse hamsi mesela tatlısını bile duymuştum 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende çok uzaksın canım ya
Aynen çok değişikler buranın kırmızı etinde bile tat yok en ufak bir köfte yapıyorlar Allah yokluğunu vermesin ama yenmiyor 🤦🏻‍♀️ o yüzden asla dışardan yemek yiyemiyorum hep evde yapmak zorunda kalıyorum lakin burdakiler alışmış yemeklerine falan asla toz kondurmuyorlar 😂

Aynen öyle çiçeğim bebişlerimiz sağ salim gelsinde önemli olan o 🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen çok değişikler buranın kırmızı etinde bile tat yok en ufak bir köfte yapıyorlar Allah yokluğunu vermesin ama yenmiyor 🤦🏻‍♀️ o yüzden asla dışardan yemek yiyemiyorum hep evde yapmak zorunda kalıyorum lakin burdakiler alışmış yemeklerine falan asla toz kondurmuyorlar 😂

Aynen öyle çiçeğim bebişlerimiz sağ salim gelsinde önemli olan o 🥰
😂 Aynen katılıyorum geçen sene Karadeniz de bir kaç ile uğradım et yemeği yedim ama tat alamadım. Balığa daha çok önem veriyorlar ya çokta güzel yapıyorlar. Ama er yemekleri olmuyor malesef. Şimdi Karadeniz li arkadaşlar beni linçleyecekler ama tercih meselesi 🤭

Malatya mı arada 1 saat var canım gezdim biraz güzel temiz bı şehir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kadın artık isyanlara giriyormuş birini doğurttum ikinci çıktı nerden çıktıysa diye 😂😂
😂😂 Yok kız en fazla tımarhane

😂 Aynen katılıyorum geçen sene Karadeniz de bir kaç ile uğradım et yemeği yedim ama tat alamadım. Balığa daha çok önem veriyorlar ya çokta güzel yapıyorlar. Ama er yemekleri olmuyor malesef. Şimdi Karadeniz li arkadaşlar beni linçleyecekler ama tercih meselesi 🤭

Etyemeyen ben Karadenizli yorumunu beğendi 😂😂.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Balık ve yeşillik önemli olan. Lakin biz iç Anadolu olsun doğu bölgeleri olsun et ve hamur işi yemeklerine daha çok önem veriyoruz o yüzden damak zevkimiz uyuşmuyor 🤦🏻‍♀️

😂😂 Yok kız en fazla tımarhane

Etyemeyen ben Karadenizli yorumunu beğendi 😂😂.
Ora bizim mekan annen yapamaz oralarda 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Balık ve yeşillik önemli olan. Lakin biz iç Anadolu olsun doğu bölgeleri olsun et ve hamur işi yemeklerine daha çok önem veriyoruz o yüzden damak zevkimiz uyuşmuyor 🤦🏻‍♀️

Ora bizim mekan annen yapamaz oralarda 😂😂
Söz konusu benim annem mervee😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.