Hava nemlendiricisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Hava nemlendiricisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Hava nemlendiricisi
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 🥰 Benim bebeğim 2 aylık ablaları ama Eskişehir’de malum havalar soğuk kaloriferden evin havası çok kuruyor burnu tıkanıyor.2 suluk astım ama etki etmedi pek.Hava nemlendirici alayım dedim araştırıyorum şu an ama ya 150-300 liraya var ya da 2bin-5bin liraya.Ben hemen arıza yapmayacak orta halli bir şey arıyorum, artık alışveriş sitelerinde sahte yorumlarda çok var malum.Sizin kullanıp önerebileceğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim 🙏🏼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar 🥰 Benim bebeğim 2 aylık ablaları ama Eskişehir’de malum havalar soğuk kaloriferden evin havası çok kuruyor burnu tıkanıyor.2 suluk astım ama etki etmedi pek.Hava nemlendirici alayım dedim araştırıyorum şu an ama ya 150-300 liraya var ya da 2bin-5bin liraya.Ben hemen arıza yapmayacak orta halli bir şey arıyorum, artık alışveriş sitelerinde sahte yorumlarda çok var malum.Sizin kullanıp önerebileceğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim 🙏🏼
Merhaba kuzum aslında eczanede de çok iyi markalar var danışip ordan da alabilirsin

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar