Sorum var Hayat niye bu kadar acımasız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Hayat niye bu kadar acımasız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,014 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayat niye bu kadar acımasız
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah düzelirsiniz, bebeğine de kıyamaz bence.En iyi eşinizi de kendiniz tanırsınız.Ama ben bir daha dünyaya gelsem severek evlenmem en iyisi mantık evliliği, sevmek yetmiyor.

Amin her gece dua ediyorum Allah ıslah etsin diye
Bence şans işi canım severek yada mantık evliliği hiç fark etmiyo inan

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bence şans işi canım severek yada mantık evliliği hiç fark etmiyo inan
Şans da demeyelim kaderimiz diyelim. İnananlar için şans diye birsey yoktur. Mantik evliliginde de karşı taraf kisa sureligine farkli biri gibi davranabiliyor. Ayni internette oldugu gibi. Olmak istedigi kisiliklere burunebiliyorlar kisa sureligine insanlar, ya da dereyi gecene kadar misali yapiyorlar diyeyim. Rabbim guzel yazilar yazsin. Tabii kaderine sekil verdigin yol ayrimlari da oluyor, onlari iyi degerlendirebiliriz inşallah 🤲

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Netflixte hindistanlıların çöpçatanla evlenmelerinin işlendiği bi program var onu izledim de, liste yapıyorlar ona göre eş adayıyla konuşuyorlar elektrik alırlarsa evleniyorlar zaten kast sistemi de var onlarda gayette mutlu gibiler
🥰🥰🤭🤭Canım benim erkekler evlenmeden önce yani sevgili iken yada nişanlı iken bı sürü söz veriyolar bizim her dedigimize evet diyolar olumsuz hicbisey söylemiyorlar taaki bizi avuclarinin içine alana kadar 🥴sonra evlilikte sorumluluklar artınca bizi o yüksek yerden aşağı indiriyorlar 🤩🤩degisiyolar çoluk çocuk olunca iş biraz farklı oluyo işte eskisi gibi olmuyo ne sen yeterince ona vakit ayirabiliyorsun nede o sana belki sevgilerinde azalma olmaz ama önceki gibi olmuyolar canım mesela biz nişanlı iken eşim hep diyorduki işte yemekleri birlikte yapicaz canımız sıkılınca istediğimiz zaman dışarı çıkacaz sana her konuda hep yardımcı olacağım biz evlendik ilk sene çocuk yokken yine arada güzel vakit geciriyoduk yada arada yemek yapar yardımcı olurdu sonra yavaş yavaş bunların hiçbirini yapmamaya başladı ve çok çok nadir dışarı çıkarır hiç sevmez gezmeyi dışarıyı yani degisiyolar neden bilmiyorum ama çok degisiyolar ama ben hep aynıyım 🥴🥴🙄

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
🥰🥰🤭🤭Canım benim erkekler evlenmeden önce yani sevgili iken yada nişanlı iken bı sürü söz veriyolar bizim her dedigimize evet diyolar olumsuz hicbisey söylemiyorlar taaki bizi avuclarinin içine alana kadar 🥴sonra evlilikte sorumluluklar artınca bizi o yüksek yerden aşağı indiriyorlar 🤩🤩degisiyolar çoluk çocuk olunca iş biraz farklı oluyo işte eskisi gibi olmuyo ne sen yeterince ona vakit ayirabiliyorsun nede o sana belki sevgilerinde azalma olmaz ama önceki gibi olmuyolar canım mesela biz nişanlı iken eşim hep diyorduki işte yemekleri birlikte yapicaz canımız sıkılınca istediğimiz zaman dışarı çıkacaz sana her konuda hep yardımcı olacağım biz evlendik ilk sene çocuk yokken yine arada güzel vakit geciriyoduk yada arada yemek yapar yardımcı olurdu sonra yavaş yavaş bunların hiçbirini yapmamaya başladı ve çok çok nadir dışarı çıkarır hiç sevmez gezmeyi dışarıyı yani degisiyolar neden bilmiyorum ama çok degisiyolar ama ben hep aynıyım 🥴🥴🙄
Orası öyle zaten ama en azından sevmediğin bi adamla yollarını ayırman da daha kolay olur, biz eşimle bir ara ayrıldık da anksiyetem o kadar arttı ki en sonunda panik atak hastası oldum

Tüm sayfalar yüklendi.