Haydi bakem gelin postta 🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Haydi bakem gelin postta 🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,688 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Haydi bakem gelin postta 🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yazamadım bugün iftar bile yapamadım kız durmuyor disden agliyo agliyo okul tatil oglun on çocuğa bedel kafam ağrıyor zaten geç iftar yapıyoruz saat 10 oldu daha yemek yiyecek istahimda kalmadı ne bilim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiki dogmussunuz 💞
Allah yardımcın olsun canım benim yaa ne diyeyim niye öyle geç iftar yapıyorsunuz ki

Yazamadım bugün iftar bile yapamadım kız durmuyor disden agliyo agliyo okul tatil oglun on çocuğa bedel kafam ağrıyor zaten geç iftar yapıyoruz saat 10 oldu daha yemek yiyecek istahimda kalmadı ne bilim

İyiki dogmussunuz 💞
Sağol elifim Allah razı olsun sende iyiki doğmuşsun ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Etkiliyor canim sutumm az bide çok içiyor artık goguslerim ağrıyor ama olsun öleceğimi bilsem ramazan orucunu tutarım hamileyken de 30 gün tuttum zor oldu ama olsun Allahim kabul etsinde önemli olan o
Maşallah Allah kabul etsin inşallah canım
Ek gıdaya da geçti zaten Azra kuşum arada yemek filanda yer daha iyi olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kabız bu ara gamzem çok zor napacagimi bilmiyorum kayısı yediriyim dedim yemedi zeytinyağı verdim ağlamaktan çatladı kusmaya çalıştı bişey de yemiyor iki üç lokma zorla
Hümeyra da sürekli kabizdi kuzum hatırlarsin belki hep kabızlık ile ilgili post açardım en son çocuk gastroenteroloji uzmanına götürmüştüm dulcosoft diye bir ilaç yazdı onu kullandik çok çok iyi geliyor şimdi bile ara ara kullanıyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar