Hayırlı akşamlar anneler.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar anneler. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,859 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar anneler.
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar merhaba 14 haftalık hamileyim benim gibi her saat yemek yiyen varmı çok acıkıyorum neden acaba bilgisi olan varmı.
Valla canım her saat olmasada hiç olmadık saatlerde acıkıp duruyorum ve genellikle gece yarıları saat iki üç dört fark etmiyor yemek istiyorum ama midem de rahatsızlık olduğu için yiyince de uyuyamıyorum. Hafif şeyler atıştırıyorum o saatlerde.
6 aylıkken 61
7 aylıkken 66 kiloydum
Şuanda sekiz aylık oldum bakalım kaç kilo almışım. Bende bebeğim kilo alsın istiyorum 😂😁

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 16haftalığım ben de oyleyim yiyorum yiyorum tekrar aç gibiyim gece saatin birinde köfte yapıp yedim mesela dün akşam sürekli et yemekleri yemek istiyorum ilk başlarda bulantıdan dolayı hiç bir şey yiyemiyordum şimdi tutabilene aşk olsun
Yaa maşallahh 🙃 bende aynı şekilde sürekli et peynir falan aşeriyordum hatta gözümün önünden hiç gitmiyodu şimdi biraz daha azaldı tabi ❤️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 16haftalığım ben de oyleyim yiyorum yiyorum tekrar aç gibiyim gece saatin birinde köfte yapıp yedim mesela dün akşam sürekli et yemekleri yemek istiyorum ilk başlarda bulantıdan dolayı hiç bir şey yiyemiyordum şimdi tutabilene aşk olsun
Bende senin gibi yiyebilirmiyim bi gün acaba hiç geçmeyecek hep böyle aç ve bulantılı gezecekmişim gibi hissediyorum

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım her saat olmasada hiç olmadık saatlerde acıkıp duruyorum ve genellikle gece yarıları saat iki üç dört fark etmiyor yemek istiyorum ama midem de rahatsızlık olduğu için yiyince de uyuyamıyorum. Hafif şeyler atıştırıyorum o saatlerde.
6 aylıkken 61
7 aylıkken 66 kiloydum
Şuanda sekiz aylık oldum bakalım kaç kilo almışım. Bende bebeğim kilo alsın istiyorum 😂😁
1 ayda 5 kilo bende 3 ayda 7 kilo almışım diyodum kendi kendime acaba tek benmi bu kadar kilo alıyorum diyodum ☺️ bebekte almıştır kilo bence maşallah

I

Ipek beyza

Guest
Kızlar merhaba 14 haftalık hamileyim benim gibi her saat yemek yiyen varmı çok acıkıyorum neden acaba bilgisi olan varmı.
Bende yeni 15 haftaliga geçtim hala aynı kilodayım iştahımda hamilelikten önceki gibi bir acıkma veya aserme bile yasamadim😂 doktorumda bu aylarda kilo alımını önermiyor ama ilerii zamanda nasil olur bilemem💕

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibi yiyebilirmiyim bi gün acaba hiç geçmeyecek hep böyle aç ve bulantılı gezecekmişim gibi hissediyorum
Ben de oyleydim bazen dayanamayıp ağliyordum hiç geçmez artık hep boyle devam edecek zannediyordum ama zamanı gelince geçiyor geçtikten sonrada psikoljik olarak atlatamadım sanki bi yediğim dokunacak ta tekrar baslayacagim diye ama şimdi tamamen geçti

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben de oyleydim bazen dayanamayıp ağliyordum hiç geçmez artık hep boyle devam edecek zannediyordum ama zamanı gelince geçiyor geçtikten sonrada psikoljik olarak atlatamadım sanki bi yediğim dokunacak ta tekrar baslayacagim diye ama şimdi tamamen geçti
Aynen öyleyim bende yemek yerken tereddütlüyüm sabahları fazla bulantım olmuyor bikaç bişey yiyebiliyorum ama noluyorsa akşama doğru başlıyor bende artık akşamları bişey yememe kararı aldım artık istifar etmek istemiyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
1 ayda 5 kilo bende 3 ayda 7 kilo almışım diyodum kendi kendime acaba tek benmi bu kadar kilo alıyorum diyodum ☺️ bebekte almıştır kilo bence maşallah
Aynn bir ayda beş kilo aldım ama bu bana fazla gelmiyor çünkü hamile kalmadan önceki kiloma geri dönüyorum. Hamile kaldığımda 68 kiloydum 🤭 gebeliğimin ilk dört ayında 60kiloya düştüm . O yüzden kiloma geri kavuştuğm için çok mutluyum. Ama bebeğim de tombiş olsun istiyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar