Sorum var Hayırlı akşamlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masal21 tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 336 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Masal21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sancısız açılma oluyor mu yanı nasıl anlarız acaba
Olur canım ama sen hissetmessin ? Doktor kontrolü olmadan açılma olup olmadığını bilemezsin benim 3 cm açıklık vardı ama gram sancı hissetmiyordum hoş ben aldığım suni sancıyı bile hissetmedim. Tamamen acı eşiğine bağlı

Masal21

Kayıtlı Üye
rank
Olur canım ama sen hissetmessin ? Doktor kontrolü olmadan açılma olup olmadığını bilemezsin benim 3 cm açıklık vardı ama gram sancı hissetmiyordum hoş ben aldığım suni sancıyı bile hissetmedim. Tamamen acı eşiğine bağlı
Bende pek anlamıyorum ama açıklık oldugunu hisedıyorm yürüyemiyom yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimine göre değişir kimisi ağrıyı hisseder kimisi hissetmez . Sancıyı
Bilmem ki ilk kisimda direk suyum geldi birden sancı falan açıklık yoktu bile

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sancısız açılma oluyor mu yanı nasıl anlarız acaba
Açılma olmazsa doktorlar fitil falan veriyorlar bana verdiler 1 saate yakın sadece 3 cm açıklık vardı fitil verdiler kaynanam aradı ara ara alt kısmını çok zorlamadan ıkın açılman olsun demişti dediğini yaptığımdan mı fitilden mi bilmiyorum hemen 7 cm açılma oldu 9 cm olunca doğuma alabiliriz artık dediler

Masal21

Kayıtlı Üye
rank
Açılma olmazsa doktorlar fitil falan veriyorlar bana verdiler 1 saate yakın sadece 3 cm açıklık vardı fitil verdiler kaynanam aradı ara ara alt kısmını çok zorlamadan ıkın açılman olsun demişti dediğini yaptığımdan mı fitilden mi bilmiyorum hemen 7 cm açılma oldu 9 cm olunca doğuma alabiliriz artık dediler
Yaa ne güzel işte benimde şuan açılmam olup olmadığını mrk edıyorm fazla akımtm da var ama

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ne güzel işte benimde şuan açılmam olup olmadığını mrk edıyorm fazla akımtm da var ama
Doktorun bakması gerekiyor dışardan anlaşılmaz gittin mi hastaneye yürüyemiyorum demişsin son haftalarda bebek baskı yaptığı için normaldir hatta doğuma yakın sanki tırnağıyla çiziyor gibi hissediyordum 🥹 40+5'te doğum etmiştim

Masal21

Kayıtlı Üye
rank
Canım ikinci kızımda 7 cm açıklık vardı acı ağrı yoktu ama böyle alttan hava giriyordu yani hissetmiştim ama yürümekte zorluk çekmiştim çünkü suyumda gelmişti
Çok tşk ederim cevaplarınız için rabim tüm hamilelerimize hayırlı doğumlular nasip etsin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorun bakması gerekiyor dışardan anlaşılmaz gittin mi hastaneye yürüyemiyorum demişsin son haftalarda bebek baskı yaptığı için normaldir hatta doğuma yakın sanki tırnağıyla çiziyor gibi hissediyordum 🥹 40+5'te doğum etmiştim
Sanki afedersin idarım gelıyomuş gıbı iki gündür öyle fazla aşağya baskı yapıyo geçen gitim sancım vardı Altan muayene istemedim

Tüm sayfalar yüklendi.