Sorum var Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,236 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı akşamlarınız olsun inşallah sol göğsümde yuvarlak yuvarlak bir sürü miskete benzeyen şeyler var ve bugün inanılmaz Bi ağrı var sadece sol göğsümde bu ne olabilir sizce? Bide göğüs bölümünden mi randevu almam gerekiyo hergün yeni şeyler çıkıyo ve ben çok yoruldumm 😢

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar hayırlı akşamlarınız olsun inşallah sol göğsümde yuvarlak yuvarlak bir sürü miskete benzeyen şeyler var ve bugün inanılmaz Bi ağrı var sadece sol göğsümde bu ne olabilir sizce? Bide göğüs bölümünden mi randevu almam gerekiyo hergün yeni şeyler çıkıyo ve ben çok yoruldumm 😢
Alla Allah ilk defa duydum böyle bisey abla.Bence sen direk göğüs bölümüne randevu al git görün doktora ciddi bisey olabilir Allah korusun sen yine tedirgin olma Allah büyük bulunur şifası..Hiç bekleme bnce direk randevu al geçmiş olsun simdiden🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı akşamlar canım ne zamandan beri var bu durum kitle var herhalde göğsünde bu durumu mutlaka doktoruna danışman lazım iyi huylu veya kötü huylu da olabilir �ok geçmiş olsun hayırlı haberlerle İnşallah bir göğüs doktoruna randevu al

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar canım ne zamandan beri var bu durum kitle var herhalde göğsünde bu durumu mutlaka doktoruna danışman lazım iyi huylu veya kötü huylu da olabilir �ok geçmiş olsun hayırlı haberlerle İnşallah bir göğüs doktoruna randevu al
Yani bilmiyorum bugun ağrıyınca farkettim aslında ama böyle dışardan belli oluyo göğsümde ki bezeler bulabilirsem ağlıcam inşallah teşekkür ederim 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alla Allah ilk defa duydum böyle bisey abla.Bence sen direk göğüs bölümüne randevu al git görün doktora ciddi bisey olabilir Allah korusun sen yine tedirgin olma Allah büyük bulunur şifası..Hiç bekleme bnce direk randevu al geçmiş olsun simdiden🥰
Saol kuzum Allah razı olsun inşallah randevu bulabilirsem gidicem kesin 🌸

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yani bilmiyorum bugun ağrıyınca farkettim aslında ama böyle dışardan belli oluyo göğsümde ki bezeler bulabilirsem ağlıcam inşallah teşekkür ederim 😔

Rica ederim kuzum endişe etme belkide önemsiz bişeydir hayırlı haberlerle inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ağrıyor ise korkulacak bir şey yoktur. Annem de çok oluyordu doktor ağrıyorsa korkma iyi huyludur demişti. Ama ameliyatta alındı canım bir baktır hemen ameliyat demezler ilk 6 ayda bir kotnrol deyiğ büyüme hızına bakarlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sakın ihmal etme mutlaka git canım genel cerraha gitmen gerekiyor bende zamanında gitmiştim göğsüm için

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
ÇOk Geçmiş Olsun Kuzum Mutlaka Göğüs Hastalıkları Bölümüne Randevu Al Dualrim seninle

Tüm sayfalar yüklendi.