Sorum var Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,268 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Beni özlemediğini çok iyi biliyorum ama bende diyorum hani insan bi oğlunu merak edip aramazmi sormazmi özlemezmi ya , inan o kadar şaşkınım ki kendi hayatıma diyecek bir şeyim yok Ayşem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sigorta acentesinde müdür yardımcısı canım
Ne bileyim tuhaf ya anlam veremedim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar hayırlı akşamlarınız olsun inşallah sol göğsümde yuvarlak yuvarlak bir sürü miskete benzeyen şeyler var ve bugün inanılmaz Bi ağrı var sadece sol göğsümde bu ne olabilir sizce? Bide göğüs bölümünden mi randevu almam gerekiyo hergün yeni şeyler çıkıyo ve ben çok yoruldumm 😢
Çok geçmiş olsun kuzu umarım ciddi bir durum değilsin ilk defa duydum açıkçası ne desem bilemedim ama muhakkak bir görün en yakın zamanda doktara

Tüm sayfalar yüklendi.