Sorum var Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu ara inan eskisinden daha kötüyüm çok yıprandım iyi değildim, babamda çalışmadan geldi uzun zamandır görmüyordum öyle oda dedi kaç gün eve gel kal diye bende geldim, altı gündür burdayım eşim yeni bugün aradı Ayşem ne bir mesaj ne de bir arama vardı 🥺 burda iyisiniz ne olucak ki o yüzden aramıyorum dedi diyecek o kadar çok şey varken kendi kendime sus artık Marya o kadar konuştun söyledin ettin hiçbir işe yaramamış artık konuşmanin bir manası yok demekki dedim . Burda kaç gün kalacam önemli kararlar alacam galiba 😑 rabbim kimsenin yuvasına tatsızlık vermesin inşaallah herkes mutlu olmayı hak ediyor bence
Yaa aile evi olsa dahi insan çocuğunun sesini duymak için olsa bile armaak zorunda. Tamman güvendesiniz ama hiç mi özlemiyor 6 gün uzun bir süre ne bileyim yaa . Akıl sır ermiyor şu erkeklere

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yaa aile evi olsa dahi insan çocuğunun sesini duymak için olsa bile armaak zorunda. Tamman güvendesiniz ama hiç mi özlemiyor 6 gün uzun bir süre ne bileyim yaa . Akıl sır ermiyor şu erkeklere
Beni özlemediğini çok iyi biliyorum ama bende diyorum hani insan bi oğlunu merak edip aramazmi sormazmi özlemezmi ya , inan o kadar şaşkınım ki kendi hayatıma diyecek bir şeyim yok Ayşem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@mariya kuzum eşin ne iş yapıyor
Sigorta acentesinde müdür yardımcısı canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Beni özlemediğini çok iyi biliyorum ama bende diyorum hani insan bi oğlunu merak edip aramazmi sormazmi özlemezmi ya , inan o kadar şaşkınım ki kendi hayatıma diyecek bir şeyim yok Ayşem

Sigorta acentesinde müdür yardımcısı canım
Anladım canım

Neden uzun süre kalıyor ki

Tüm sayfalar yüklendi.