Kızlar merhaba hayırlı günler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar merhaba hayırlı günler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 254 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba hayırlı günler
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bugun kan verdik oğlum için kan sonuçları çıktı ama tekrar gidicek halim yok o gücü kendimde bulamıyorum maalesef bi tanesi refarans dışı çıkmış ailemizin hemşiresi vardı yada anlıcak biri varımdır acaba,sağlık ocaklarıda bakar mı sizce?
Screenshot_2023-12-28-14-02-09-424_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bugun kan verdik oğlum için kan sonuçları çıktı ama tekrar gidicek halim yok o gücü kendimde bulamıyorum maalesef bi tanesi refarans dışı çıkmış ailemizin hemşiresi vardı yada anlıcak biri varımdır acaba,sağlık ocaklarıda bakar mı sizce? Ekli dosyayı görüntüle 4701
Bilirubin yüksek çıkmış sadece canım bunun nedeni birçok sebepten olabilir sarilık enfeksiyon safra kesesi veya karaciğer hakkında da bişey olabilir canım endise etme ama sonuç için mutlaka doktora git

Son düzenleme:

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bilirubin yüksek çıkmış sadece canım bunun nedeni birçok sebepten olabilir satılık enfeksiyon safra kesesi veya karaciğer hakkında da bişey olabilir canım endise etme ama sonuç için mutlaka doktora git
Teşekkür ederim canım benim bugun gidecek halim yok ama yarın mutlaka gidicem.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugun kan verdik oğlum için kan sonuçları çıktı ama tekrar gidicek halim yok o gücü kendimde bulamıyorum maalesef bi tanesi refarans dışı çıkmış ailemizin hemşiresi vardı yada anlıcak biri varımdır acaba,sağlık ocaklarıda bakar mı sizce? Ekli dosyayı görüntüle 4701
Bebeğin kaç aylıktı canım sarılık değeri neden böyle çıktı acaba. Önceden hiç karaciğer yada safraya bakışdı mı minikte

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kaç aylıktı canım sarılık değeri neden böyle çıktı acaba. Önceden hiç karaciğer yada safraya bakışdı mı minikte
13 aylık Ayşenur yaa ne yapacağımı bilemedim. Böbreklerde bi sorunumuz vardı doğduğunda sonradan düzeldi demişlerdi. Büyüme vardı böbreklerinde ama düzeldi demişlerdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun kuzum
Saol canım benim teşekkür ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
13 aylık Ayşenur yaa ne yapacağımı bilemedim. Böbreklerde bi sorunumuz vardı doğduğunda sonradan düzeldi demişlerdi. Büyüme vardı böbreklerinde ama düzeldi demişlerdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saol canım benim teşekkür ederim
Şuan gçrünen sarılığı çok yüksek değil ama bizim gördüğümüz değil üç çeşit sarılık var onkardan herhangi biri yüksek ama öyle ahım şahım bir yüksekşik değil yetişkin ve normal bir çocujta olması gereşken değer 0 ile 0,4 biraz aşmış ama Yarın doktorun gerekli açıklamayı yapar zaten sen içini rahat tut içini canım . Bizede haber ver belki normak bile diyebilir. Kayranın sarılığı 3 ayda 3 çıktığında doktoru şükür düştü dwmişti ama kayranın amemiue bağlı çıkıyordu bilen bilir. Karaciğer, safra, sarılığı yükselticsk her şeye bakılmıştı minikte doktor gerek görürse hepsine bakar canım .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar