Sorum var Hayırlı akşamlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 331 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı akşamlar aleynam kuzum kan tahlili ver hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤍

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hanımlar hayırlı akşamlar nasılsınız dün bir konu açmıştım enfeksiyon ile ilgili adetim gecikti demiştim bugün test yaptım çift çizgi çıktı o kadar değişik oldum ki nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum pazartesi de kan tahlili vereceğim🙁
Aaaa ben şok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaaa ben şok şok şok
Ama da sevindimmm hem sok.oldum.hem sevindim belki iyi gelir evine yuvana huzur bereket getirir bn de şaşırdım bnnmde korkum hep oo gerçekten hakkında hayırlısı ya kuzum benim kızın küçük zor olaack ama canınız sağolsun

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı akşamlar nasılsınız dün bir konu açmıştım enfeksiyon ile ilgili adetim gecikti demiştim bugün test yaptım çift çizgi çıktı o kadar değişik oldum ki nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum pazartesi de kan tahlili vereceğim🙁
Eşinle barıştin demi canım ne güzel olmuş çok sevindim Allah yuvanıza huzur versin

Tüm sayfalar yüklendi.