Sorum var Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecrinbulut tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,859 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk
Konbuyu başlatan ecrinbulut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecrinbulut

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk için âdetin 14gunu ilişkiye girilirse erkek çocuk olurmuş bunun doğruluk payı nedir sorabilrmiyim
Adetin 14.gunu yumurtlama zamanına denk geliyor sanırım. Belli bir söylenti var yumurtlama zamanında birlikte olduğunda erkek olur, onun dışında bir tarihte birlikte olduğunda kız olur diye. Buna inanmıyorum açıkçası. Yumurtlama zamanı eşimle birlikte olduk hamile kaldım. Ve beni gören konuşan herkes bebegim için cinsiyetine erkek dedi. Bende öyle düşünmüştüm. Ama eşim en başından beri boşuna kizima erkek diyip durma diyordu. Ki haklı da çıktı. Kızımız olacak. Erkeğin ailesinin erkek sayısına bakılmalı. Kız mı çok erkek mi. Bununla ilgili bir bilimsel makale okumuştum.

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk için âdetin 14gunu ilişkiye girilirse erkek çocuk olurmuş bunun doğruluk payı nedir sorabilrmiyim
Koca bi saçmalık derim erkek çocuk kıcanın genin de carsa olur yoksa yapacak bişey yok canım

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kiz cocugum olsun diye deli divane olan benn😭😭😭

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Koca bi saçmalık derim erkek çocuk kıcanın genin de carsa olur yoksa yapacak bişey yok canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sacmalik diye birsey yok doğal istemek kızı olan birtanede erkek çocuğum olsun der oğlu olan kızım olsun der normla benimde kızım var şuan hamileyim önce sağlıklı tabiki erkek çocuğum olmasını isterim ha kız olursa atacak değiliz tabiki oda evlat o oda hayırlısı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sacmalik diye birsey yok doğal istemek kızı olan birtanede erkek çocuğum olsun der oğlu olan kızım olsun der normla benimde kızım var şuan hamileyim önce sağlıklı tabiki erkek çocuğum olmasını isterim ha kız olursa atacak değiliz tabiki oda evlat o oda hayırlısı olsunñ

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Adetin 14.gunu yumurtlama zamanına denk geliyor sanırım. Belli bir söylenti var yumurtlama zamanında birlikte olduğunda erkek olur, onun dışında bir tarihte birlikte olduğunda kız olur diye. Buna inanmıyorum açıkçası. Yumurtlama zamanı eşimle birlikte olduk hamile kaldım. Ve beni gören konuşan herkes bebegim için cinsiyetine erkek dedi. Bende öyle düşünmüştüm. Ama eşim en başından beri boşuna kizima erkek diyip durma diyordu. Ki haklı da çıktı. Kızımız olacak. Erkeğin ailesinin erkek sayısına bakılmalı. Kız mı çok erkek mi. Bununla ilgili bir bilimsel makale okumuştum.
Canım ben 3.oğlumu bekliyorum. Yumurtlama öncesi de sonrasi da iliski oldu. Esim 2 erkek 2 kiz. Baba tarafında hiç kiz yok. Olabilir yani. Bilemedim. Bir de yumurtlamanin hangi gün olacağını bilemiyorsun.

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Ben kız çocuklarına çok düşkünüm Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin ama bi oğlum olacak. Bu yukarıda bi arkadaşında dediği gibi erkeğin geniyle alakalı. Benim eşimin ailesi de yüksek oranda erkek. Kız çok az var. Umarım Rabbim aratmaz ikisinide tattırır. Yani hem gen hem nasip işi kuzum. Rabbim gönlüne göre versin 🤲🏻🎈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar