Sorum var Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecrinbulut tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,862 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk
Konbuyu başlatan ecrinbulut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecrinbulut

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk için âdetin 14gunu ilişkiye girilirse erkek çocuk olurmuş bunun doğruluk payı nedir sorabilrmiyim
Öyle şeylere inanmayın nasibinizde varsa olur Allah kızlarımıza hayırlı ömür versin

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar Bir sorum olacak benim 3 kızım var dünyalar tatlısı ama Bir oğlumda olmasını istiyorum hayırlısı eli kolu düzgün sağlıklı erkek çocuk için âdetin 14gunu ilişkiye girilirse erkek çocuk olurmuş bunun doğruluk payı nedir sorabilrmiyim
Allah kizlariniza saglik versin bu tarz seylerw inanmayın hurafedir. Etkek spermleri y ve x kromozmludur hangisi yumurtayi dollerse denk gelirse cinsiyet o olur. Secmek icin ancak lobavatuvar ortaminda istenen cinsiyetteki kromozoma sahip spermi secip yumurtaya enjekte ederek dollemeniz gerekir.

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Annem derki ilişki esnasında ve sonrasında kadın sağ tarafına yatarsa erkek sola yatrrsa kız olurmus☺️☺️bende ilk iki gebeligimde sağa yattım .iki oğlum var😂😂 sonra bı kaza oldu 😂😂hamile kalırsam kızım olsun diye sola yattım . simdi ikiz gebeliğim var .bi kız bı erkek.saka bı yana evladı veren Allah'tır cinsiyeti verende allah.cinsiyet içinde görünen sebepte erkektir.rabbim hakkımızda hayırlısını versin .erkek istersen sağa kız istersen sola yatnaninda bı sakıncası yoktur.insaniz her iki evladida istiyoruz

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Adetin 14.gunu yumurtlama zamanına denk geliyor sanırım. Belli bir söylenti var yumurtlama zamanında birlikte olduğunda erkek olur, onun dışında bir tarihte birlikte olduğunda kız olur diye. Buna inanmıyorum açıkçası. Yumurtlama zamanı eşimle birlikte olduk hamile kaldım. Ve beni gören konuşan herkes bebegim için cinsiyetine erkek dedi. Bende öyle düşünmüştüm. Ama eşim en başından beri boşuna kizima erkek diyip durma diyordu. Ki haklı da çıktı. Kızımız olacak. Erkeğin ailesinin erkek sayısına bakılmalı. Kız mı çok erkek mi. Bununla ilgili bir bilimsel makale okumuştum.
sana katılıyorum bizde kız çocuk istiyorduk ama Rabbim 2 erkek 1 kız nasip etti oğlumun biri erken doğduğu için akciğer kanamasından vefat etti şimdi 4. Gebeligim ve yine erkek dedi doktor eşimin ailesinde hep erkek var 1 kız var sadece bizde öyle olduk

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 3.oğlumu bekliyorum. Yumurtlama öncesi de sonrasi da iliski oldu. Esim 2 erkek 2 kiz. Baba tarafında hiç kiz yok. Olabilir yani. Bilemedim. Bir de yumurtlamanin hangi gün olacağını bilemiyorsun.
Yumurtlama testleri var. akıntı gelmeye başladığında da bunu anlayabiliyorsun. 24 saat sürüyor. Düzenli adet görüyorsak az çok gününü bulabiliriz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sana katılıyorum bizde kız çocuk istiyorduk ama Rabbim 2 erkek 1 kız nasip etti oğlumun biri erken doğduğu için akciğer kanamasından vefat etti şimdi 4. Gebeligim ve yine erkek dedi doktor eşimin ailesinde hep erkek var 1 kız var sadece bizde öyle olduk
Basın sagolsun çok üzüldüm. Kiz erkek hepsi evlat. Sağlıklı mutlu huzurlu bir hayat yaşasınlar gerisi hiç önemli değil. :) Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin :)

Son düzenleme:
D

Doğum

Guest
Bence bunlar batıl inanç sadece sana şunu söyliyim yengemin de 2 kızı var 3. Erkek olsun diye Zekeriya as duasını okudu hamile kalınca ve şimdi oğlu var bence sende bunu hamile kalınca hergün oku rabbim gönlüne göre versin 🤗

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canım bunlar batıl inanç sadece sana şunu söyliyim yengemin de 2 kızı var 3. Erkek istiyorlardı hamile kaldı Zekeriya as duasını okudu hergün ve şuan bi oğlu var bende sende bunu denemelisin hocası önermişti rabbim gönlüne göre versin 🤗

Meltemkuzu

Kayıtlı Üye
rank
Erkegin hangi kromozomu senin kromozonunla eşleştiği onemli belirleyici olan babadır gerisi hurafe inabmayın böyle şeylere inşallah rabbim sanada sağlıklı hayırlı r erkek evlat verir

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama testleri var. akıntı gelmeye başladığında da bunu anlayabiliyorsun. 24 saat sürüyor. Düzenli adet görüyorsak az çok gününü bulabiliriz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Basın sagolsun çok üzüldüm. Kiz erkek hepsi evlat. Sağlıklı mutlu huzurlu bir hayat yaşasınlar gerisi hiç önemli değil. :) Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin :)
Amin cümlemiz inşallah Rabbim herkesin evladını kucağına bağışlasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar