Hayırlı akşamlar kızlar bi sorum alacaktı bilgisi olan varsa yazabir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde İlknur işler tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar kızlar bi sorum alacaktı bilgisi olan varsa yazabir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar kızlar bi sorum alacaktı bilgisi olan varsa yazabir mi
Konbuyu başlatan İlknur işler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

İlknur işler

Kayıtlı Üye
rank
Ben 15 şubata kürtaj oldum klomen ve ovitrelle catlama iğnesi ile gebelik oluştu benim yumurtalarım çatlamadığı için iğne kullanıyorum bu ay famera kullandım yarın doktora gitcem bana ovitrelle catlama iğnesi verecek daha önce 2 iğne oldum buda 3. İğne ben de iğne istemiyorum yumurtanın çatlamasına ne iyi gelir veya 3. iğneyi kullansam zararı olur mu

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Canm yumurta gelistirici haplar verildiginde daha fazla yumurtan gelisir ve daha buyuk olur eger catlatma ignrsini kullanmassan catlamayan yumurta dollenemez ve kiste donusur . O yuzden doktorunun soyledigi doza ve saate riayet edersen iyi olur.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben 15 şubata kürtaj oldum klomen ve ovitrelle catlama iğnesi ile gebelik oluştu benim yumurtalarım çatlamadığı için iğne kullanıyorum bu ay famera kullandım yarın doktora gitcem bana ovitrelle catlama iğnesi verecek daha önce 2 iğne oldum buda 3. İğne ben de iğne istemiyorum yumurtanın çatlamasına ne iyi gelir veya 3. iğneyi kullansam zararı olur mu
Allah'ım yardımcın olsun canım rabbim gönlüne göre versin inşallah

İlknur işler

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar