Sorum var Hayırlı akşamlar Nbr kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Hayırlı akşamlar Nbr kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,670 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı akşamlar Nbr kızlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yerim onlarıiiii yaaaaa a hahahah birini sen birini eşin kovalasin🤣🤣bende gircem az kaldi🤣
Hahahaha 🤣🤣🤣 aynı yerde olsak iyi olurdu canımız sıkılmazdi nasıl güldüm anne olmak çok zormuş rabbim bunları yaşatıyor şimdi demetim bana şaka gibi geliyor ay duygulandım 🥲😢

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Hemde ne zor hiç kolay değil cnm. Bnm ay keşke yakın olsaydık ya aynen
Keşke kuzum keşke ben çok duygusal oldum şuan bile gözyaşlarım doldu 4 sene oldu evlendim hiç cocugum olmuyacak derdim ilk bebegimizi kaybedince olmaz hissine kapıldım çok şeyler yaşadık ama değdi 🥲🥲🥲

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Keşke kuzum keşke ben çok duygusal oldum şuan bile gözyaşlarım doldu 4 sene oldu evlendim hiç cocugum olmuyacak derdim ilk bebegimizi kaybedince olmaz hissine kapıldım çok şeyler yaşadık ama değdi 🥲🥲🥲
Canımsın yaaaa bunu okuyunca tuhaf oldu bitanem benim herşeyin en iyisine layıksın sen hayırlısı ile alırsın inşallah canım benim Allah'tan ümit kesilmez ne güzel 2 evlat nasip ediyor sana 😍😍😍😍😍

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Son düzenleme:

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Canımsın yaaaa bunu okuyunca tuhaf oldu bitanem benim herşeyin en iyisine layıksın sen hayırlısı ile alırsın inşallah canım benim Allah'tan ümit kesilmez ne güzel 2 evlat nasip ediyor sana 😍😍😍😍😍
Canımsın kuzum benim ☺️🥰🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay abla çıkmamış ki daha Diyarbakır karpuzu gerçekten güzel
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa aynı bende ufacık bir şeyde bile gözlerim doluyor ağlıyorum 🥺
😢😢😢

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar