Hayırlı geceler canlar 💕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Aralık Anneleri kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Hayırlı geceler canlar 💕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 455 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Aralık Anneleri
Konu Başlığı Hayırlı geceler canlar 💕
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ağaçta mı yetişiyor dediğin çiçek kuzum çünkü ben bunu bir ağaçtan topladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırdır inşallah kuzum hayra yoralım hayır olsun inşallah. Ayy bahar elerjısi biçok kişide var ya çok sıkıntı ama yapacak bişey yok sağlık daha önemli canım ❤😘

Hayırdır inşallah kuzum hayra yoralım hayır olsun inşallah. Ayy bahar elerjısi biçok kişide var ya çok sıkıntı ama yapacak bişey yok sağlık daha önemli canım ❤😘

Sanmam kuzum internetten baktım yabani yasemin farklı bir çiçek
Aynen canım benim mevsimlik alerjim var polen o bu şu ne ararsan 😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hep iyilik versin canım . Ben eşimi bekliyorum işten gelmedi daha kızım uyuyor. Çiçekler🌸🌺🌻🌹🌷🌼💐 çok güzel canım kokuları ayrı huzur veriyor insana 🥰😘

Allah iyilik versin canım iyi yaptın insanın evi gibisi yok inanki ben diyorum hep çadırda olsa illa evim illa evim rahatı yok. Kolay gelsin bu arada 💕🥰😊
Amin canım benim cümlemize inşallah bende ćok seviyorum çiçekleri hatta tohum aldım saksılara ektim filizlenmişler okadar mutluyum ki çok güzel açacaklar ❤😍

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım benim cümlemize inşallah bende ćok seviyorum çiçekleri hatta tohum aldım saksılara ektim filizlenmişler okadar mutluyum ki çok güzel açacaklar ❤😍
Ne güzel kuzum maşallah bitkiyi kendin yetiştirmek bambaşka güzel bir duygu inşallah biz bu sene yaylaya ev yapacagız bahçesi baya geniş orda kendi sebzemizi meyvemizi yetiştirmeyi düşünüyoruz Rabbim nasip ederse ☺🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel kuzum maşallah bitkiyi kendin yetiştirmek bambaşka güzel bir duygu inşallah biz bu sene yaylaya ev yapacagız bahçesi baya geniş orda kendi sebzemizi meyvemizi yetiştirmeyi düşünüyoruz Rabbim nasip ederse ☺🤲
Ayy çok güzel en büyük hayalim bahçeli müstakil evim olsun habçeye herşey dikeyim Allah isteyen herkese ve banada nasip etsin sizede ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah 🤲

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tesbih ağacı 😍

Bu onun çiçeği çok güzel valla 🌷
Aa evet canım adını internete yazdım oydu topladığım çiçek çok güzel 😍😍 aynı tohumları da vardı

Ayy çok güzel en büyük hayalim bahçeli müstakil evim olsun habçeye herşey dikeyim Allah isteyen herkese ve banada nasip etsin sizede ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin kuzum Allah razı olsun Rabbim sanada ve isteyen herkese nasip etsin 😘🤲

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yarın hastaneye gideceğiz inşallah konturol için inşallah bu kez cinsiyetini net gösterir bizim çiçek 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.