Sorum var Hayırlı Geceler 🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Hayırlı Geceler 🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 395 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı Geceler 🌸
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Al benden de o kadar babam bana yürüyen biberon diyor o derece 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sizi çok özledim canım evet çok şükür bi şekilde kendi içimde halletmeye çalışıyorum o zaten pişman olup hatasını anladı dile getirdi elinden geldiğince oda bazı şeyleri düzeltmeye çalışıyor hatta dün çiçek almış şaşırdım dedim nerden çıktı içimden geldi dedi bende unutmuş gibi yapmaya çalışıyorum mecbur bi şekilde gidiyor herşey elisa için o olmasa zaten asla affetmedim yaptığı unutulamayacak derece de büyük olduğu için bende umursamıyorum artık bazı şeyleri sen ne yapıyorsun nasılsın

Bende sizi çok özledim canım evet çok şükür bi şekilde kendi içimde halletmeye çalışıyorum o zaten pişman olup hatasını anladı dile getirdi elinden geldiğince oda bazı şeyleri düzeltmeye çalışıyor hatta dün çiçek almış şaşırdım dedim nerden çıktı içimden geldi dedi bende unutmuş gibi yapmaya çalışıyorum mecbur bi şekilde gidiyor herşey elisa için o olmasa zaten asla affetmedim yaptığı unutulamayacak derece de büyük olduğu için bende umursamıyorum artık bazı şeyleri sen ne yapıyorsun nasılsın
Çok şükür canım hala ev temizliyorum ara ara eloşumu kontrol ediyorum şimdi de emzirirken size yazayım dedim
Ahahahhaha aynen aynen bizde öyleyiz vallha Aleyna inan çok yoruldum tatile geldim amaaa evimde ben daha rahatmisim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aleynam günaydın canım nasılsın kuzum inşallah iyisindir. Valla ev işi bitmek bilmiyor ya en sevmediğini şey bulaşık toplamak 😂😂. Prenses nasıl canım
Valla ilk önce eloşla duşa girdik baya uykusu vardı emzirip uyuttum hemen ondan sonra hemen kalktım önce bulaşık makinesini boşalttım o ara makineye çamaşır atmıştım bidaha bulaşık makinesini doldurup çalıştırdım mutfağı topladım o ara çamaşır makinesi bitti onları astım tekrar.çamaşır attım evi süpürfüm yerleri sildim toz aldım bu arada ev 3.5+1 iki tane de tuvalet var bizde onlsrı temizledim en son tekrar çamaşır asıp duş aldım ara ara eloşu emzirdim sabah 6.30 du uyudum pertm çıktı şimdi de kuruyan çamaşırları ütülicrm o kadar

Bende iyiyim canım sağol 🥰 insan birşeyleri kendi içinde zor hallediyor ama bir süre sonra soğuyor unutmuş gibi yapıp devam ediyorsun eşinin pişman olması güzel birşey senin neler yapacağını görmüş oldu bazen cesaret edip adım atmak lazım güzel sonuçlar doğuruyor. İyi olmanıza sevindim 😍 Allah kimsenin ağzının tadını bozmasın 🤲❤️
Ben dahil herkes ona çok pişman olursun o kız gibisini bulamazsın diyen çok oldu boşanmsmızdan üç gün önce yanıms gelip sana çok haksızlık ettim hatamı farkettim bundan sonra kendime çeki düzen vericem falan bi konuştu ben artık eskisi gibi değilim zaten oda farkında elinden geleni yapıyor işte bende fazla takmıyorum artık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla ilk önce eloşla duşa girdik baya uykusu vardı emzirip uyuttum hemen ondan sonra hemen kalktım önce bulaşık makinesini boşalttım o ara makineye çamaşır atmıştım bidaha bulaşık makinesini doldurup çalıştırdım mutfağı topladım o ara çamaşır makinesi bitti onları astım tekrar.çamaşır attım evi süpürfüm yerleri sildim toz aldım bu arada ev 3.5+1 iki tane de tuvalet var bizde onlsrı temizledim en son tekrar çamaşır asıp duş aldım ara ara eloşu emzirdim sabah 6.30 du uyudum pertm çıktı şimdi de kuruyan çamaşırları ütülicrm o kadar

Ben dahil herkes ona çok pişman olursun o kız gibisini bulamazsın diyen çok oldu boşanmsmızdan üç gün önce yanıms gelip sana çok haksızlık ettim hatamı farkettim bundan sonra kendime çeki düzen vericem falan bi konuştu ben artık eskisi gibi değilim zaten oda farkında elinden geleni yapıyor işte bende fazla takmıyorum artık
Oy maşallah kuzum ellerin kolların dert görmesin canım benim.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar nasılsınız ne yapıyorsunuz bugün baya yorucu bir gündü bir haftadır sürekli başka başka misafirler ağırladım yarında abim gelecek bugün iş yerinden bir arkadaşım geldi eşi polis tayini çıktığı için Maraşa gidecekler mutfak savaş alanı gibi nasıl içinden çıkacağım bilmiyorum ama o kadar güzeldi ki sohbet muhabbet zaman nasıl geçti anlamadım değerdi ama şimdi kolları sıvama zamanı eşimde işte sabah gelecek artık toplayabildiğim kadar🥴🥴🥴🥴
Çok şükür iyiyim kuzum hastalıklarla uğraşıyoruz
Sen nasılsın Allah kolaylık versin

Tüm sayfalar yüklendi.