Haziran Ayı Boyunca 41 Yasin-i Şerif🤲🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Haziran Ayı Boyunca 41 Yasin-i Şerif🤲🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 878 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Haziran Ayı Boyunca 41 Yasin-i Şerif🤲🙏
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bugün tam 10 haftalık oldum kuzum rabbim hepinizden razı olsun kuzum sen nasılsın
Oyyy masallah günler me cabuk gecmis gene🤷‍♀️
Elhamdülillah canim ayni bilgin gibi değişen hiç birşey yok memelkete gidicem temmuz basnda yavastan.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elhamdülillah canim ayni bilgin gibi değişen hiç birşey yok memelkete gidicem temmuz basnda yavastan.
Yazlik kışlık onlari kalkdircam

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yazlik kışlık onlari kalkdircam
Ay valla bu sene bir yere gidemicem galiba kuzum kapının önüne bile çıkmakta zorlanıyorum her nereye gidersem elimde Poşet hızlı mi geçti zamna ay şöyle 35 haftalık falan olsam yarın kalktım kalktığımda da bir iki hafta sonrada dogursam 🥰🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay valla bu sene bir yere gidemicem galiba kuzum kapının önüne bile çıkmakta zorlanıyorum her nereye gidersem elimde Poşet hızlı mi geçti zamna ay şöyle 35 haftalık falan olsam yarın kalktım kalktığımda da bir iki hafta sonrada dogursam 🥰🥰
Oda olur kuzum zaman su gibi geçiyor bi bakmisin yarın doğum yeterli rabbim saglik versin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar devamli ayni.postu acicagim çünkü hedefimize ulaşmak icin.
Sadece 1 tane yasin okuyacagiz ki daha fazlada okumak isteyen olursa elbette okuyabilir. Bunu sizlerden istememin sebebi yer gök dua bizlerden cok dua bekleyen insanlar var hamile annelerimiz dualari rabbim kabul eder🤲🙏burada hamile olan annelerimize, dogum yapmış ama bebeğini daha kucagina alamamis annelerimize, hasta olan evlatlarimiza, hastanede köşesinde ailesine bekleyen es dostlarımıza, evlatlarimizin salihli evlatlar olmasi icin bu dualari yerine getirmek istiyorum ama yanlız yapamam siz müslüman kardeslerimle yapabiliriz cevrenize dahi dağıtabilirsiniz yanlizz bana bildirin ki sayimizi bilelim🙏🤲
Şimde den hepinize teşekkür ederim 🙏♥️
Rabbim Kabul Etsin 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.