Hepiniz hoşçakalın 🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Hepiniz hoşçakalın 🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,325 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Hepiniz hoşçakalın 🥹
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben bu gebeliği öğrendiğim günden beri psikolojikm3n çok çöktüm sürekli ağlıyorum kimseye hiç belli etmiyorum ama sürekli sinirliyim agressfim mutsuzum biraz kafa dinlemeye ihtiyacım var ama hiç kendime vakit ayiramiyorum şuanda bile hüngür hüngür ağlıyorum Rabbim büyük inşallah bu günleri de atlaticam ama bir süre uygulamaya girmiyecem haber vereyim dedim merak etmeyin beni diye hepimizi gönülden çok seviyorum Allah'a emanet olun hoşçakalın....
Allah yardımcın olsun kuzum Allah'a emanet ol, kendini üzme deprem psikolojisi ile oluyordur bütün bunlar , biraz dinlenmeye çalış dikkat et kendine inşirah süresi dinle yada oku bol bol inşallah geçer , bide çok özletme kendini iyi olduğunda mutlaka geri gel, bizde seni vok çok seviyoruz 😘❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ben bu gebeliği öğrendiğim günden beri psikolojikm3n çok çöktüm sürekli ağlıyorum kimseye hiç belli etmiyorum ama sürekli sinirliyim agressfim mutsuzum biraz kafa dinlemeye ihtiyacım var ama hiç kendime vakit ayiramiyorum şuanda bile hüngür hüngür ağlıyorum Rabbim büyük inşallah bu günleri de atlaticam ama bir süre uygulamaya girmiyecem haber vereyim dedim merak etmeyin beni diye hepimizi gönülden çok seviyorum Allah'a emanet olun hoşçakalın....
Güzel arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim 🙏 eskisi gibi olmasada biraz iyiyim kayinvalidemler geldi dün gorumcelerim biraz yardımcı oldular bana Allah razı olsun hepsinden iyiki varlar ben anladım ki burası benim bir yandanda diğer ailem olmuş o kadar alışmışım ki size özledim hepinizi♥️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Güzel arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim 🙏 eskisi gibi olmasada biraz iyiyim kayinvalidemler geldi dün gorumcelerim biraz yardımcı oldular bana Allah razı olsun hepsinden iyiki varlar ben anladım ki burası benim bir yandanda diğer ailem olmuş o kadar alışmışım ki size özledim hepinizi♥️
Allah Razı Olsun Kuzum Onlardan Bizde Seni Çok Özledik Canım Benim İyi ki geldin❤️💕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rica ederiz kuzum ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar